Meghan Markle i książę Harry remontują dom. Jakie wymagania ma książęca para?

Nastazja Bloch 26.03.2019
Meghan Markle i książe Harry
Fotografia: Instagram/@hrhofsussex

Para książęca jeszcze przed przyjściem na świat pierwszego dziecka, postanowiła wyremontować dom. Od kilku miesięcy trwają przygotowania Frogmore Cottage. Jakie życzenia mają Meghan i Harry?

Meghan Markle i książę Harry przygotowują swój luksusowy dom, w którym zamieszkają wraz z pierwszym, wyczekiwanym dzieckiem. W tej chwili wymarzone gniazdko przechodzi generalny remont. Jak informują brytyjskie media, para książęca ma wygórowane wymagania, które obciążają budżet brytyjski.

Para książęca przygotowuje swój pierwszy dom

Jednym z życzeń Meghan Markle i księcia Harry’ego jest całkowicie dźwiękoszczelny dom. Wszystko za sprawą oddalonego o 10 kilometrów lotniska Heathrow, na którym bezustannie lądują samoloty. Wyciszenie wszystkich pomieszczeń kosztowało aż 50 tysięcy funtów, a to nie koniec wydatków. Połączenie kilku lokali, w których dawniej mieszała służba, w jedną rezydencję, okazało się drogim przedsięwzięciem. Przygotowanie luksusowego domu ma kosztować łącznie trzy miliony funtów.

Jak będzie wyglądał dom Meghan i Harry'ego?                                                                                                    

Ze źródeł wynika, że para książęca zażyczyła sobie, aby w domu znalazło się studio do jogi ze specjalną podłogą, kominki, podwójne schody na piętro, a ponadto wszystko ma być tak zautomatyzowane, aby za pomocą smatrfona możliwe było sterowanie domem z każdego miejsca na Ziemi. Aranżacja wnętrz musi być też zgodna z zasadami feng shui, które wyznaje Meghan Markle. Co z pokojem dla najmłodszej osoby w rodzinie? Pomieszczenie dla dziecka pokryte ma być wegańską eukaliptusową farbą w neutralnych kolorach, utrzymanych w odcieniach bieli i szarości. W celach bezpieczeństwa zamieszczone zostaną potrójne szyby przeciwwłamaniowe i pełny monitoring.

Przyszły dom pary książęcej z pewnością będzie luksusowy. Niestety Brytyjczycy powoli zaczynają wyrażać swoje niezadowolenie. Przez wysokie wymagania Meghan i Harry’ego, remont kosztuje coraz więcej, a płacą za niego obywatele. Jak to możliwe? Pieniądze wyłożone na przygotowanie domu pochodzą z Sovereign Grant, który jest finansowany przez podatników z Wielkiej Brytanii. Ku zadowoleniu mieszkańców, z informacji podanej przez "Daily Mail" wynika, że za wszystkie dekoracje i elementy wyposażenia para książęca będzie musiała zapłacić już z własnej kieszeni.

Zobacz także: Anna Lewandowska dołączyła do ekipy "Dzień Dobry TVN"!

Mieszkania gwiazd pełne są luksusowych mebli i dodatków. A jak mieszka Natalia Siwiec?   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów