Meghan Markle od zaręczyn już dwukrotnie złamała dworską etykietę. Królowej to mogło się nie spodobać

Anna Respondek 04.12.2017
Meghan Markle
Fotografia: Instagram/meghanmarkle

Czym zawiniła przyszła żona księcia Harry'ego?

Wygląda na to, że Meghan Markle będzie musiała jeszcze dużo nauczyć się, jeśli chodzi o dworską etykietę. Jak zauważyły media, od zaręczyn z księciem Harrym, które oficjalnie ogłoszono 27 listopada, aktorce "udało się" już dwukrotnie złamać przyjęte przez dwór zasady. 

Pierwszy raz przydarzył się podczas oficjalnych zaręczyn pary. Brytyjskie media wytknęły gwieździe brak rajstop. Ten mały szczegół ma niezwykłe znaczenie dla królowej Elżbiety, która wymaga, aby podczas ważnych i formalnych uroczystości nigdy nie pokazywać gołych nóg. 

Okazuje się, że to nie jedyny raz, kiedy Markle nie dostosowała się do etykiety dworu. Podczas drugiego oficjalnego wyjścia z księciem Harrym aktorka postawiła na torebkę dużej wielkości. Nie bez powodu nigdy z takim dodatkiem nie zobaczymy księżnej Kate. Kobiety należące do królewskiej rodziny wybierają zazwyczaj małe kopertowe torebki, aby móc "zdystansować się" wobec otoczenia - nie muszą podawać rąk przypadkowym osobom. 

Nie zmienia to jednak faktu, że torebka, którą wybrała Meghan, została doceniona przez jej fanki i wyprzedała się w zaledwie kilka godzin, pomimo tego, że kosztuje 455 funtów, czyli prawie2 tysiące złotych.

All-ONS_1063216620-Ksiaze_Harry_Meghan_Markle
Fotografia: ONS
meg1
Fotografia: EAST NEWS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów