Meghan Markle dostała nowy nieprzyjemny przydomek. Księżna nie będzie zadowolona

Sandra Banach 21.06.2019
Księżna Meghan
Fotografia: Instagram.com/sessexroyal

Najwidoczniej księżna Meghan nie jest lubiana w rodzinie królewskiej…

Nie od dziś wiadomo, że Meghan Markle nie ma łatwo. Nie dość, że księżna codziennie musi stawiać czoła nowym plotkom, to teraz doszedł nieprzyjemny przydomek. Nadali go jej najstarsi członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.

Nowy nieprzyjemny przydomek Meghan Markle

Meghan Markle do brytyjskiej rodziny królewskiej dołączyła w 2018 roku, kiedy to wzięła ślub z księciem Harrym. Pomimo zawarcia związku małżeńskiego z potomkiem królowej Elżbiety II Meghan Markle nie zyskała sympatii wszystkich członków rodziny królewskiej. Wpływ na to ma jej przeszłość, a dokładnie rozwód i kariera aktorska. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze amerykańskie pochodzenie.

Media obiegła informacja, że na dworze królewskim nadano żonie księcia Harry’ego nowy nieprzyjemny przydomek. Jak donosi „Sunday Express”, księżną Sussex nazywają teraz „degree wife”. W wolnym tłumaczeniu oznacza to, że ci, którzy tak nazwali księżną, sądzą, że jako żona Harry'ego wytrzyma mniej więcej trzy lata, tyle bowiem trzeba, by uzyskać degree, czyli stopień naukowy.

Najprawdopodobniej odpowiedzialni są za to najstarsi członkowie rodziny królewskiej. Nie wróżą oni świetlanej przyszłości małżeństwu księstwa Sussex. Dają im maksymalnie trzy lata szczęśliwego związku.

Jak myślicie, Harry i Meghan będą ze sobą dłużej niż tylko trzy lata?

Zobacz także: Konwój księżnej Kate i księcia Williama miał wypadek! Jedna osoba została ranna!

Meghan Markle
Rozwiąż quiz

Ile wiesz o Meghan Markle? Niektórzy fani księżnej zdobywają komplet punktów!

Meghan Markle

1. Jak nazywają się rodzice Meghan Markle?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów