Meghan Markle nie wychodzi z domu bez jednej rzeczy! To bardzo przydatny produkt. Każdy powinien brać z niej przykład

Katarzyna Leszczyńska 16.03.2018
Meghan Markle i Harry
Fotografia: EAST NEWS

Każda kobieta nosi w torebce wiele przydatnych przedmiotów. Meghan Markle również! Przyszła żona księcia Harry'ego nie rusza się z domu bez jednej rzeczy.

Damska torebka zazwyczaj pełna jest przeróżnych skarbów, nieco bardziej lub mniej przydatnych. Przechowujemy w niej wiele rzeczy, które każdego dnia mogą ułatwić nam codzienne funkcjonowanie. Z podobnego założenia wychodzi przyszła żona księcia Harry’ego. Meghan Markle ma jedną rzecz, bez której nigdzie się nie rusza.

Zobacz także: Media donoszą, że Kate nie chce być fotografowana z Markle. Powód? Co najmniej zaskakujący

Meghan Markle zdarzają się wpadki, jednak nie tym razem. Ku zdziwieniu wszystkich nie chodzi o telefon komórkowy, bez którego większość z nas nie wyobraża sobie wyjścia z domu. To nie aż tak popularny, jednak niezwykle przydatny przedmiot, dzięki któremu przyszła księżna może w każdym momencie zachować świeżość i bezpieczeństwo.

Nie jestem germofobką, ale zawsze używam wilgotnych chusteczek lub żelu antybakteryjnego. Kiedy na przykład wsiadam do samolotu wycieram nimi dosłownie wszystko wokół mnie. Oczywiście osoba siedząca obok mnie zawsze patrzy na mnie krzywo, ale mnie to w ogóle nie boli – powiedziała Meghan Markle w rozmowie z „The Sun”.

Żel antybakteryjny jest niezwykle przydatny w codziennym życiu. Zwłaszcza w miejscach z dużymi skupiskami ludzi, gdzie aż roi się od zarazków i bakterii. Dlatego też mała buteleczka specyfiku przyda się w każdej damskiej torebce. Zwłaszcza, że żel antybakteryjny nie jest drogi i jest bardzo poręczny. Pod tym względem naprawdę warto wziąć przykład z Meghan Markle.

Zobacz także: Meghan Markle złamała zasady etykiety? Takich rzeczy nie wolno robić członkom rodziny królewskiej. Nie zdecydowała się na to nawet Kate

Meghan Markle
Fotografia: Instagram/Kensington Palace
Meghan Markle
Fotografia: Instagram/Kensington Palace
Książę William, księżna Kate, książę Harry i Meghan Markle
Fotografia: Instagram/Kensington Palace

Zobaczcie w poniższej galerii, z jakich przyzwyczajeń Meghan Markle będzie musiała zrezygnować po ślubie z Harrym:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów