Tak Kidman wyglądała jeszcze pare miesięcy temu. Media komentują "nową twarz" aktorki. "Jak z wosku"

Katarzyna Leszczyńska 09.11.2017
Nicole Kidman
Fotografia: EAST NEWS

Fani również zwracają uwagę na to, że aktorka wygląda inaczej.

Nicole Kidman dawniej uważana była za jedną z najpiękniejszych aktorek w Hollywood. Gwiazda zachwycała naturalnym wyglądem i długimi blond włosami. Od 2009 roku jednak media co jakiś czas donoszą, że gwiazda poprawiała swój wygląd. Kolejne zdjęcia natomiast dowodziły, że faktycznie zaszły zmiany w wyglądzie aktorki znanej m.in. z „Moulin Rouge”.

Ostatnio gwiazda wzięła udział w otwarciu ekspozycji w domu towarowym Printemps w Paryżu. Trzeba przyznać, że wyglądała nieco inaczej niż jeszcze kilka miesięcy temu. Choć jej stylizacja była bardzo udana, uwagę przyciągnęła przede wszystkim twarz aktorki. Media zaczęły zastanawiać się, czy to wina makijażu, czy może Nicole zdecydowała się wstrzyknąć sobie botoks.

Nicole Kidman najnowsze zdjęcie
Fotografia: EAST NEWS

Według doniesień DailyMail.co.uk winę za specyficzny wygląd aktorki ponosi jej makijaż, a przede wszystkim „mocno pomalowane oczy” oraz matowa pomadka. Inni zastanawiają się jednak, czy to nie efekt botoksu, ponieważ czoło Nicole jest zbyt gładkie w porównaniu z resztą twarzy. Dwa tygodnie temu gwiazda wystąpiła w programie „Graham Norton Show”, którego widzowie byli przerażeni jej wyglądem, o czym informował „Daily Mirror”.

Lubię Nicole Kidman, ale dobry Panie, jej twarz jest jak z wosku – pisali wówczas internauci.

Trudno powiedzieć, co jest powodem takiego wyglądu aktorki. Sama Nicole nie lubi komentować tego, czy poprawiała swoją urodę. W 2013 roku zrobiła wyjątek, kiedy przyznała się, że stosowała botoks, jednak postanowiła z tego zrezygnować.

Niestety próbowałam botoksu, ale z niego zrezygnowałam i znów mogę swobodnie ruszać twarzą. Używam kremu do opalania, nie palę papierosów i dbam o siebie, z czego jestem dumna. Nie oceniam, co kto robi ze swoim ciałem, ale uważam, że sprawność ruchowa jest bardzo ważna. Tak zostałam wychowana – mówiła wówczas aktorka.

Zapewne zatem nie dowiemy się, czy to makijaż, czy może efekt operacji plastycznych. Kwestia ta wzbudza to ogromne emocje zarówno wśród dziennikarzy, jak i fanów aktorki. Nicole Kidman z resztą znana jest z tego, że często znajduje się na pierwszych stronach gazet. Jeszcze niedawno głośno było o jej pocałunku z Alexandrem Skarsgardem podczas rozdania nagród Emmy. Media zapewne nadal będą spekulować nad twarzą aktorki, z każdym jej kolejnym wystąpieniem publicznym. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów