Media spekulują o nowej miłości Angeliny Jolie. Coraz częściej pojawia się w towarzystwie tej osoby

Katarzyna Leszczyńska 15.12.2017
Angelina Jolie
Fotografia: ONS

Nikt by się tego nie spodziewał.

Wszystko wskazuje na to, że małżeństwo Angeliny Jolie i Brada Pitta przeszło już do historii, pomimo tego, że nie otrzymali jeszcze rozwodu. Co jakiś czas w mediach krążą doniesienia o nowych partnerkach aktora. O sprawach sercowych Angeliny na razie nie było słychać. Ostatnio jednak aktorka co raz częściej zaczęła pojawiać się w towarzystwie tajemniczej osoby.

Zagraniczne media donoszą, że Angelina Jolie zaczęła spotykać się z kobietą. Portal RadarOnline.com poinformował, że aktorkę łączy zażyła relacja z działaczką na rzecz praw człowieka Loung Ung. Kobiety po raz pierwszy spotkały się podczas podróży aktorki do Kambodży. Jak donosi portal, od razu przypadły sobie do gustu. Pomimo tego, że Ung ma męża, zdaniem mediów kobiety łączy coś więcej niż przyjaźń.

O zażyłości obu pań może świadczyć to, że coraz częściej pojawiają się razem publicznie. Chodzą wspólnie na różnego rodzaju premiery filmowe, a przy jednym z nich również współpracowały. Razem pisały scenariusz do produkcji pt.: "Najpierw zabili mojego ojca", którą wyreżyserowała Angelina. Media obiegło zdjęcie z jednej z nich, podczas której kobiety szły trzymając się za ręce. Wiarygodności całej sytuacji dodaje fakt, że Jolie kilka lat temu była łączona z modelką, Jenny Shimizu.

Angelina Jolie i Loung Ung
Fotografia: ONS
Angelina Jolie i Loung Ung
Fotografia: ONS
Brad Pitt i Angelina Jolie
Fotografia: EAST NEWS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów