Media o ich ślubie spekulują od dawna. Krupińska: Nie marzę o białej sukni. Powód zaskoczy wiele kobiet

Katarzyna Leszczyńska 12.02.2018
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka
Fotografia: Instagram/Paulina Krupińska

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są parą od kilku lat i mają dwójkę dzieci. Czy modelka marzy o sukni ślubnej?

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są parą od kilku lat. W 2015 roku powitali na świecie córkę Antoninę, w maju ubiegłego roku natomiast pojawił się na świecie syn pary, Jędrek. Media już od dłuższego czasu spekulują na temat tego, kiedy para stanie na ślubnym kobiercu. Ostatnio pojawiły się nowe informacje na ten temat mówiące, że już w czerwcu planują wziąć ślub. Te doniesienia jednak nie zostały potwierdzone przez gwiazdy, a ostatnie słowa Krupińskiej mogą zbijać z tropu.

Zobacz także: Fani zarzucili liderowi zespołu Zakopower, że po założeniu rodziny nagrywa gorszą muzykę. Ostra odpowiedź żony

Niedawno odbył się pokaz marki Bizuu, która szyła suknie ślubne dla innej znanej gwiazdy, Agnieszki Woźniak-Starak. Jednym z gości imprezy była Paulina Krupińska. Stało się to doskonałą okazją dla mediów, żeby zapytać ją o plany dotyczące ślubu. W rozmowie z Party.pl modelka zdradziła, że nie marzy o sukni ślubnej jak inne kobiety, zapytana o to, czy może dostała już jakąś od firmy.

Jeszcze nie, kto wie, nigdy nic nie wiadomo. (…) Na sobie miałam tysiąc sukni ślubnych w życiu. Przez 6 lat pracowałam dla francuskiej firmy sukienek ślubnych. Potem przez 3 lata dla polskiej firmy sukienek ślubnych. Brałam udział w setce pokazów z sukienkami ślubnymi. I tak naprawdę sukienek ślubnych mam potąd. Więc jak pytasz, czy myślę o sukience ślubnej, nie, nie marzę – powiedziała ze śmiechem Krupińska.

Na koniec modelka powiedziała, że na pewno trudno będzie jej dobrać wyjątkową sukienkę. Czy sądząc po jej słowach można spodziewać się, że jeszcze trochę będziemy musieli poczekać na informacje o ślubie Krupińskiej i Karpiela-Bułecki?

Zobacz także: Krupińska krytykowana za pokazywanie nierealistycznej wizji macierzyństwa. Wszystko przez jedno zdjęcie

Paulina Krupińska
Fotografia: Instagram/Paulina Krupińska
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka
Fotografia: Instagram/Paulina Krupińska
Paulina Krupińska z dzieckiem
Fotografia: Instagram/Paulina Krupińska
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów