Media porównywały ją do Lewandowskiej. Żona Stocha po raz pierwszy odniosła się do tych słów. Zaskakująco

Anna Respondek 05.02.2018
Ewa Bilan-Stoch i Anna Lewandowska
Fotografia: Instagram/kamilstochofficial/EAST NEWS

Żona Kamila Stocha odniosła się do porównań z Anną Lewandowską. Sądząc po odpowiedzi, pytanie musiało ją zaskoczyć. 

Ewa Bilan-Stoch podczas Gali Mistrzów Sportu 2018 olśniła wszystkich swoją wyjątkową kreacją i skromnością. Żona Kamila Stocha odebrała za niego statuetkę dla Najlepszego Sportowca 2017 roku. Do tej samej nagrody nominowany była również Robert Lewandowski, który ostatecznie zajął drugie miejsce. 

Zobacz także: Kamil Stoch wyznaje miłość żonie przed milionami widzów

Po wydarzeniu w mediach pojawiło się wiele artykułów, w których zaczęto porównywać Annę Lewandowską i Ewę Bilan-Stoch. Patrzono na ich kreacje i komentowano zachowanie podczas gali. Teraz do tych doniesień po raz pierwszy postanowiła odnieść się żona Kamila Stocha. 

Nie do końca to rozumiem. Mało jest materiałów na mój temat, nie opowiadam o swoim prywatnym życiu zbyt często, a w takich sytuacjach najłatwiej jest porównywać niż zdobyć ciekawe informacje. Szczerze powiedziawszy nie wiem, co mogę mieć wspólnego z panią Anią - powiedziała w rozmowie z Dziennik.pl.

Bilan-Stoch przyznała, że z Anna Lewandowską łączy je tylko to, że mają mężów sportowców. Wszystkie inne porównania zdecydowanie ją śmieszą. 

Ale takich żon jest setki, tysiące w całej Polsce. Osobiście trochę mnie to bawi - wyznała. 

Ewa Bilan-Stoch - Gala Mistrzów Sportu 2018 

Żona Kamila Stocha przyznała, że gdyby chciała zostać "znaną żoną sportowca" już dawno by to zrobiła. Nie ma jednak takich zapędów, a jej życie zawodowe i tak jest pełne wyzwań, które są dla niej ważniejsze, między innymi promowanie klubu sportowego i sklepu z czapkami Kamila. Zapytano ją również o słynne czerwone korale, w których zaprezentowała się podczas Gali Mistrzów Sportu. 

Te korale to prezent od męża. Stwierdziłam, że są na tyle piękne i wyjątkowe, że pasują nie tylko do góralskiego stroju, choć z tą myślą je otrzymałam. Mimo że wychowałam się na Podhalu, od pewnego czasu na nowo wsiąkam w kulturę tego regionu. Na przykład od roku uczę się tańca góralskiego - powiedziała.

Dziennikarz przeprowadzający wywiad nawiązał również do życia prywatnego Stochów i przyszłego rodzicielstwa. Ewa Bilan-Stoch odpowiedziała krótko, że o takich rzeczach może rozmawiać z przyjaciółmi.

Zobacz także: Kamil Stoch opowiada o tym, jak zdobył swoją żonę 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów