Media piszą o kryzysie w małżeństwie Beckhamów. "Victoria jest załamana". Powodem jedna decyzja Davida

Katarzyna Leszczyńska 02.02.2018
David i Victoria Beckham
Fotografia: Instagram/Victoria Beckham

Chodzi o karierę piłkarza.

David i Victoria Beckham są małżeństwem od 1999 roku. W związku z tym, że tak długo są w udanej relacji, co rzadko jest spotykane w showbiznesie, co jakiś czas w mediach pojawiają się informacje dotyczące kryzysu pary. Tym razem jednak wydaje się on być dość poważny. Choć do tej pory oboje starali się łączyć prywatne kariery z życiem rodzinnym, tym razem pojawiła się sytuacja, która okazała się dla nich nie do przeskoczenia.

Zobacz także: Victoria Beckham ma nowy, kontrowersyjny sposób na dbanie o zdrowie. Jej syn jest tym przerażony

Brytyjski „The Sun” donosi, że David Beckham podjął decyzję o przeprowadzce z Londynu, w którym do tej pory mieszkał z rodziną, do Miami. Jest to związane z jego karierą piłkarską. Beckham na wybrzeżu Stanów Zjednoczonych pracuje nad stworzeniem drużyny piłkarskiej Major League Soccer. Victorii bardzo nie podoba się ten pomysł i uważa, że jej mąż myśli tylko o sobie.

Jest wściekła i załamana, że David będzie mieszkał z dala od rodziny. Uważa, że stawia swoją karierę na pierwszym miejscu – podaje „The Sun”.

Victoria Beckham będzie musiała pozostać w Anglii wraz z dziećmi, które uczęszczają do szkoły w Londynie, 15-letnim Romeo, 12-letnim Cruzem oraz 6-letnią Harper. Para ma również dorosłego już syna, Brooklyna. Przeprowadzka Davida natomiast jest tymczasowa. Mamy zatem nadzieję, że po jego powrocie jakoś uda im się zażegnać zaistniały kryzys. 

David Beckham przeprowadza się do Miami
Fotografia: Instagram/David Beckham
Rodzina Beckhamów
Fotografia: Instagram/Victoria Beckham
David Beckham z dziećmi
Fotografia: Instagram/David Beckham
Victoria Beckham z córką
Fotografia: Instagram/Victoria Beckham
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów