Media donosiły, że Ostałowska jest na utrzymaniu syna. Nastolatek komentuje plotki w mocnych słowach

Katarzyna Leszczyńska 11.01.2018
Dominika Ostałowska z synem
Fotografia: EAST NEWS

Chłopak nie wytrzymał medialnej nagonki.

Dominika Ostałowska jest polską aktorką filmową i teatralną, publiczność kojarzy ją jednak przede wszystkim z roli Marty Mostowiak w popularnym serialu „M jak miłość”. To właśnie ta produkcja przyniosła jej ogromną sławę, dzięki której stała się rozpoznawalna. Każda popularność ma jednak swoje minusy. 

Ostatnie plotki dotyczące życia Dominiki Ostałowskiej były wyjątkowo okrutne. Jeden z tabloidów podał, że aktorka, która obecnie nie pojawia się w mediach, jest na utrzymaniu swojego niespełna 16-letniego syna, który obecnie występuje w serialu „Na Wspólnej”. Były to o tyle okrutne doniesienia, że dotyczyły zarówno samej aktorki, jak i jej dziecka. Chłopak nie wytrzymał tej przykrej dla niego sytuacji i postanowił na swoim Facebooku odnieść się do plotek.

Nienawidzę opowiadać o swoim życiu prywatnym w Internecie, bo nigdy nie uważałem, że to potrzebne – rozpoczął swój post syn Ostałowskiej.

Hubert Zdunek stwierdził, że choć nie chce tłumaczyć się ze swojego życia prywatnego, nie może pozostawić bez komentarza ostatnich pogłosek, które są przykre dla niego i jego bliskich. Wprost napisał, że wszelkie informacje, które zostały podane przez tabloid są nieprawdziwe i szkodzą jego rodzinie.

Nigdy w życiu nie musiałem i nie muszę płacić za żadne rachunki mojej mamy, wszystkie pieniądze jakie dostaję z serialu moja mama przesyła na moje konto – wytłumaczył sytuację Zdunek.

Chłopak zdecydował się jednak nie zakończyć swojego wpisu na wytłumaczeniu rodzinnej sytuacji finansowej. Postanowił odnieść się również do osób, które komentowały medialne doniesienia w okrutny sposób.

Syn Ostałowskiej z rozżaleniem o internetowej krytyce

Hubert Zdunek w swoim poście poruszył bardzo ważną kwestię, jaką jest internetowy hejt, który dotyka nie tylko osoby publiczne, ale również wielu innych ludzi, wśród których znajdują się również nastolatki. Jego słowa są pełne żalu i naprawdę mocne.

Od 4-5 lat dostaję chyba największy hejt (tak, odróżniam hejt od konstruktywnej krytyki) ze wszystkich dzieci w tym czymś szumnie zwanym show-biznesem. Ludzie atakują mnie głównie za to, jak wyglądam. 10-letnie dziecko, które patrzy na to, jak strasznie ludzie, którym nic nie zrobiło go nienawidzą, wcale nie czuje się dobrze. Ma to konsekwencje w następnych latach. Dosyć mocno obniżone poczucie własnej wartości i spory brak pewności siebie. (…) Boli bardziej jak widzisz, co ludzie wypisują o twojej mamie. Jedynym i najważniejszym człowieku dla mnie. Nikt z was piszących o tym wszystkim nie ma zielonego pojęcia, co tak naprawdę się dzieje w życiu drugiego człowieka, więc zastanówcie się 3 razy, zanim cokolwiek napiszecie, bo naprawdę to że Fakt, Pudelek czy jakiś inny Pomponik wypoci jakikolwiek artykuł to nie znaczy, że to prawda – podsumował Zdunek.

Tego typu okrutne plotki, jakie dotknęły Dominikę Ostałowską i jej syna, na pewno nie są łatwą rzeczą do zniesienia dla nastolatka. Są jednak naturalne dla ludzi związanych z show-biznesem.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów