Media zaniepokojone "przeraźliwie chudą" sylwetką gwiazdy "Orange Is The New Black". Waży zaledwie 44 kg. Odpowiada na krytykę

Anna Respondek 13.11.2017
"Orange Is The New Black"
Fotografia: Netflix/materiały prasowe

Na jej Instagramie pojawiają się komentarze od zatroskanych fanów.

Ruby Rose znana jest przede wszystkim z popularnego serialu "Orange Is the New Black", za który, wraz z całą ekipą, otrzymała nagrodę dla najlepszego zespołu aktorskiego w serialu komediowym podczas Screen Actors Gulid Awards w 2016 roku. 

Ostatnio jednak gwiazda jest na ustach wszystkich nie ze względu na swoje osiągnięcia, a "niepokojący wygląd", który zaprezentowała między innymi na Country Music Association Awards. O tym, że aktorka może zmagać się z anoreksją, poinformował australijski portal Nowtolove.com.au, dla którego wypowiedziała się Lisa De Fazio, znana dietetyczka. Według specjalistki aktorka waży mniej więcej 44 kilo, pomimo tego, że jest dość wysoką kobietą (ma 170 centymetrów wzrostu). 

Jej rodzina i manager powinni zachęcić ją do przybrania kilku kilogramów, zanim będzie za późno - ostrzega Lisa.

Aktorka stanowczo zaprzecza tym plotkom i na Instagramie regularnie umieszcza zdjęcia swojej szczupłej sylwetki. Bardzo często odnosi się również do osób, które krytykują jej wygląd, twierdząc, że tak właśnie czuje się najlepiej. Ostatnio na swoim InstaStory opublikowała zdjęcie płaskiego brzucha z wymownym podpisem. 

Krytykujący moją wagę, miałam dzisiaj świetny trening. Dzięki za pytania. Jem wegańskie burgery, bo dlaczego nie? - napisała - Nie obchodzicie mnie. To takie frustrujące. Wszyscy się między sobą różnimy, a ja jem mnóstwo niesamowitego jedzenia - dodała. 

Pod jej zdjęciami na Instagramie pojawiło się wiele komentarzy od zaniepokojonych fanów, którzy uważają, że to, że jest weganką, nie znaczy, że powinna być tak szczupła. 

To, że jesteś weganką, nie znaczy, że powinnaś być tak chuda. Mam nadzieję, że wszystko jest ok.

Nie jestem twoim wrogiem, ale widząc cię tak wychudzoną i niezdrową, moje serce pęka - pisali. 

Wśród fanów Rose znalazło się również wielu takich, którzy uważają, że aktorka wygląda świetnie i nie powinna słuchać osób, które ją krytykują. 

Dla porównania - na samym dole artykułu zdjęcie, które aktorce zrobiono w 2015 roku. 

ruby
Fotografia: InstaStory/rubyrose
EN_01288754_0078
Fotografia: EAST NEWS
rubyyy
Fotografia: EAST NEWS
EN_01181884_2279
Fotografia: EAST NEWS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów