Media donoszą, że Kate nie chce być fotografowana z Markle. Powód co najmniej zadziwiający

Katarzyna Leszczyńska 31.01.2018
Księżna Kate, książę William, Meghan Markle, książę Harry
Fotografia: Instagram/Kensington Palace

Czy między nimi narasta konflikt?

Odkąd książę Harry zaręczył się z Meghan Markle, miłośnicy rodziny królewskiej zastanawia się, jak wyglądają kontakty aktorki z bratem księcia i przede wszystkim jego żoną, księżną Kate. Choć do tej pory nie pojawiały się informacje na temat konfliktu obu pań, a zdjęcia ze wspólnej uroczystości, w której uczestniczyły wspólnie w święta nie wskazywały, żeby istniały jakieś problemy między nimi, okazuje się, że księżnej Kate nie do końca odpowiada zachowanie gwiazdy serialu „W garniturach”.

Zobacz także: Do tej pory było to owiane tajemnicą. Jak Harry poznał Meghan Markle? Znajomy zdradził szczegóły

Jak donosi "Radar Online" pomiędzy Kate i Meghan narodził się poważny konflikt. Okazuje się, że księżna nie chce mieć żadnych zdjęć z aktorką. Sprawa miała zacząć się właśnie podczas ich pierwszego wspólnego wyjścia z okazji świąt. Żona Williama podobno ma problem ze swobodnym zachowaniem Meghan wobec fotoreporterów.

Meghan, jako aktorka i fotomodelka, ma zwyczaj robienia czegoś, co w branży nazywa się „flirtowaniem z kamerą”, sugerując, że jest gotowa do otwartego, bezceremonialnego kontaktu i jest pewna siebie. Podobnie robiła za czasów swojego bloga czy social mediów. Kate pięknie pozuje, ale nikomu nie udało się jeszcze uchwycić jej spojrzenia w chwili, w której spogląda w kamerę. To sprawia, że jest zdystansowana, nieosiągalna – powiedziała Judi James, specjalistka od mowy ciała, w rozmowie z „Radar Online”.

To właśnie ta kwestia zdaniem brytyjskich mediów sprawia, że pomiędzy obiema paniami narodził się dystans. Czy rzeczywiście księżnej aż tak przeszkadza swoboda aktorki? Kate jest już obyta z królewską etykietą i zna zasady, których nie powinna przekraczać. Meghan będzie się ich dopiero uczyć, jednak już teraz powoli musi rezygnować z pewnych przyzwyczajeń, które są nie do przyjęcia na dworze. Czy swobodne pozowanie fotoreporterom będzie jednym z nich?

Zobacz także: Księżna Kate zaskoczyła fryzurą. W takim wydaniu jej nie widzieliśmy. Media zwracają też uwagę na coraz większy brzuch

Z jakich przyzwyczajeń po ślubie będzie musiała zrezygnować Meghan Markle? Zobaczcie w galerii: 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów