Media donoszą o nowym partnerze Jolie. Pojawiły się wspólne zdjęcia

Katarzyna Leszczyńska 16.01.2018
Angelina Jolie
Fotografia: EAST NEWS

Kim jest tajemniczy mężczyzna?

Odkąd Angelina Jolie i Brad Pitt poinformowali o rozstaniu, w mediach co jakiś czas pojawiają się informacje dotyczące nowych partnerów obojga. Aktor był już łączony z wieloma kobietami, w tym z młodą gwiazdą, która w filmie „Czarownica” zagrała młodszą wersję Angeliny. To jednak Jolie wzbudza największe poruszenie, zwłaszcza ostatnio. Aktorka często była widywana w towarzystwie Loung Ung, działaczki na rzecz praw człowieka, która współpracowała z nią przy produkcji „Najpierw zabili mojego ojca”.

Zobacz także: Angelina Jolie zachwyciła niezwykłą kreacją podczas gali. Wszyscy jednak zwracają uwagę na jeden szczegół

Choć Jolie ostatnio pojawiła się na kilku galach, najpierw Złotych Globach w towarzystwie syna, gdzie spotkała  Jennifer Aniston, a później znów z Loung Ung u boku, najnowsze doniesienia medialne zaskakują. Aktorka ponoć spotyka się z kimś nowym. Według doniesień RadarOnline.com jej wybrankiem jest znany w Kambodży raper i producent filmowy, praCh Ly.

Nie wyglądała na tak szczęśliwą od dłuższego czasu – przynajmniej od zerwania z Bradem ponad rok temu – informuje źródło RadarOnline.com.

praCh Ly urodził się pod reżimem Komunistycznej Partii Kambodży. Gdy był dzieckiem, uciekł wraz z rodziną do USA. Raper widywany jest regularnie w domu aktorki w Los Feliz. Podobno ma doskonałe kontakty z dziećmi Angeliny Jolie i zdradza im opowieści o swoim kraju. Ciekawe, co na to Brad? Zobaczcie, jak wygląda mężczyzna, z którym obecnie łączona jest Angelina Jolie. Na zdjęciu jest drugi od lewej. 

Jak Angelina Jolie prezentowała się na festiwalu filmowym w Toronto?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów