Meble z IKEA mogą już zamawiać przez internet mieszkańcy kolejnych 10 miast

Redakcja 16.05.2017
IKEA w Bydgoszczy
Fotografia: East News

Na klientów czeka również promocja. 

Mieszkańcy kolejnych 10 miast mogą już zamawiać meble w sklepie internetowym IKEA

Jeden z najpopularniejszych sklepów z wyposażeniem wnętrz dla polskich klientów ma doskonałą wiadomość. IKEA do mapy miast, w których można już zamawiać meble przez internet, dodała kolejnych 10 lokalizacji. 

Meble przez internet już od pewnego czasu są dostępne we wszystkich miastach, w których znajduje się sklep IKEA i jego okolicach. Teraz jednak szwedzki gigant postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i w nowych, wybranych lokalizacjach uruchomił dostawę towarów w atrakcyjnych cenach, już od 49 złotych.

Dotyczy to mieszkańcy Olsztyna, Białegostoku, Koszalina, Zielonej Góry, Szczecina, Radomia, Rzeszowa, Bielska-Białej, Kielc i Częstochowy. Niestety, jest i zła wiadomość. Do każdego z tych miast meble będą przyjeżdżać tylko w wybrane dni tygodnia. Powodem jest odległość od magazynu IKEA. Przykładowo, do Rzeszowa przyjadą z meble z Krakowa, a do Białegostoku z Warszawy. 

Obszar dostaw zamówień internetowych
Fotografia: www.ikea.com

Obszar dostaw zamówień internetowych 

Promocyjne ceny

Aby sprawdzić, czy dana usługa jest dostępna w naszym mieście, wystarczy na stronie internetowej IKEA Meble przez Internet wpisać swój kod pocztowy. Należy również zaznaczyć produkt, którym jesteśmy zainteresowani. Warto pamiętać, że na tę chwilę zamówić można wyłącznie meble i akcesoria konieczne do ich funkcjonowania, czyli np. zawiasy i gałki. Po mniejsze artykuły, np. szklanki czy pudełka, musimy wybrać się osobiście. 

Uruchomiliśmy już sprzedaż mebli na telefon i przez internet, rozwijamy sieć sklepów stacjonarnych. Teraz obniżamy ceny dostaw i umożliwiamy mieszkańcom kolejnych miast korzystanie z możliwości zamówienia przez internet, telefon lub podczas wizyty w sklepie. To element naszej strategii sprzedaży wielokanałowej - powiedziała dyrektor komunikacji korporacyjnej IKEA w Polsce Katarzyna Balashov, a jej wypowiedź przytacza Next.gazeta.pl. 

Co ważne, zamówienia realizowane do nowych lokalizacji do końca sierpnia 2017 roku są objęte specjalną promocją. Otrzymają taką samą cenę dostawy, jak w tych miastach, w których znajduje się sklep IKEA. 

Polska jest 14. krajem na świecie, w którym szwedzka firma uruchomiła sprzedaż on-line. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów