Córka Paula Walkera skończyła 21 lat. Przesadziła z medycyną estetyczną?

Łucja Siennicka 07.11.2019
Meadow Walker
Fotografia: Instagram/@meadowwalker

Meadow Walker to córka zmarłego tragicznie Paula Walkera. Dziewczyna skończyła właśnie 21 lat. Ostatnio bardzo się zmieniła, szczególną uwagę zwracają jej usta.

Meadow Walker straciła ojca w tragicznych okolicznościach w 2013 roku. Paul Walker odszedł, gdy miał zaledwie 40 lat w wyniku wypadku samochodowego, w którym zginął na miejscu. Zainteresowaniem cieszy się jego jedyna córka. Meadow ostatnio świętowała 21. urodziny. Internauci zauważyli zmiany w jej wyglądzie. Dziewczyna przeszła metamorfozę!

Meadow Walker przeszła metamorfozę

Meadow Walker straciła tatę, gdy była jeszcze dzieckiem. Dziewczyna często wspomina zmarłego Paula Walkera na swoim profilu na Instagramie. Co więcej, śledzi ją tam ponad 2 miliony użytkowników.

Meadow nigdy nie ukrywała, że miała bardzo silną więź z ojcem. Dziewczyna dzieli się wspólnymi fotografiami i podkreśla, że bardzo za nim tęskni. 

21-latka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Do tego może się pochwalić intrygującą urodą i szczupłą sylwetką. Do tego jest bardzo fotogeniczna. 

Wiele osób uważa, że dziewczyna powinna się zająć modelingiem, jednak ona najprawdopodobniej nie jest zainteresowana taką formą zarobku. 

Furorę zrobiły jej zdjęcia z Tokio, gdzie świętowała swoje urodziny. Uwagę zwrócił fakt, że Meadow ma pełniejsze usta niż na wcześniejszych fotografiach.

Jesteście fanami jej urody?

Zobacz także: Catherine Deneuve jest w bardzo poważnym stanie! Rodzina aktorki wydała oświadczenie

Lubisz oglądać filmy? Sprawdź, którego z nich mógłbyś być gwiazdą!

Kadr z filmu "Akademia policyjna"
Rozwiąż quiz

Sprawdź, w którym filmie powinieneś zagrać

Kadr z filmu "Akademia policyjna"

1. Który z tych sportów lubisz najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów