Mąż Kory ujawnił, jak wyglądały jej ostatnie chwile. Podał również informacje związane z pogrzebem gwiazdy

Anna Respondek 01.08.2018
Kora
Fotografia: East News

Mąż piosenkarki wyjawił, że nie przyjęła ostatniego namaszczenia.

W sobotę 28 lipca media obiegła wyjątkowo smutna wiadomość. Kora, znana i ceniona piosenkarka, odeszła po walce z rakiem jajników. Wokalistka znana była ze swojego ekstrawaganckiego stylu. Nie bała się również głośno wyrażać kontrowersyjnych opinii na tematy społeczne, religijne i polityczne. 

Mąż Kory o jej ostatnich chwilach życia

We wtorek 31 lipca na oficjalnym Facebookowym koncie Kory pojawił się wpis zamieszczony przez męża piosenkarki, Kamila Sipowicza. Poinformował on w nim, kiedy odbędzie się pogrzeb gwiazdy.

Pożegnanie naszej ukochanej Kory odbędzie się 08.08.2018 ( środa) o godz. 11 w Domu Przedpogrzebowym na Cmentarzu Wojskowym przy ul. Powązkowskiej 43/45 w Warszawie - napisał. 

Dodał również, że ostatni miesiąc życia Kora spędziła w otoczeniu rodziny. Podziękował za pomoc wszystkim, którzy byli przy niej. Ujawnił także, że Kora nie przyjęła ostatniego namaszczenia.

Kora przez ostatni miesiąc była w otoczeniu rodziny, przyjaciół oraz wspaniałej opiekunki Magdy Klorek w naszym domu w Bliżowie. Miesiąc temu wzięła ostatnią chemię w Szpitalu Jana Pawła 2 W w Zamościu. Moja żona do końca była wierna religii słońca, wiatru i kwiatów. Nie przyjęła ostatniego namaszczenia - dodał.

Kora odeszła w wieku 67 lat. 

Zobacz także: To ostatnie zdjęcie Kory, które umieściła na Facebooku. Dziękowała za życzenia urodzinowe

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów