Mąż Katarzyny Skrzyneckiej wylądował w szpitalu! Czeka go operacja

Julia Pandecka 24.03.2020
Katarzyna Skrzynecka w fioletowej sukience i Marcin Łopucki w garniturze na premierze spektaklu
Fotografia: VIPHOTO/East News

Katarzyna Skrzynecka przeżywa obecnie trudne chwile. Jej mąż wylądował w szpitalu i, jak się okazuje, będzie musiał do niego wrócić na operację.

Katarzyna Skrzynecka ostatnio przeżywa wiele stresujących sytuacji. Teraz martwi się o swojego męża, czym podzieliła się z fanami na swoim koncie na Instagramie. Okazuje się, że Marcin Łopucki wylądował w szpitalu! Mężczyzna teraz będzie musiał spędzić w nim sporo czasu, bowiem czeka go poważna operacja. Co tak naprawdę dzieje się z mężem Katarzyny Skrzyneckiej i jak on się czuje? Odpowiadamy!

Zobacz także: Skrzynecka o przygotowaniach do kwarantanny: "Zapasy w zamrażarce na około 2 tygodnie"

Mąż Katarzyny Skrzyneckiej wylądował w szpitalu! Czeka go operacja

Szpital jest ostatnim miejscem, w jakim chcielibyśmy się znaleźć. Zwłaszcza teraz, podczas pandemii koronawirusa. Czasami jednak nie ma wyjścia, o czym ostatnio przekonał się Marcin Łopucki.

Katarzyna Skrzynecka poinformowała swoich obserwatorów na Instagramie, że jej mąż wylądował w szpitalu. Podziękowała też personelowi za to, że się nim zajęli, mimo tego, że wszystkie siły medyczne są dziś skierowane na walkę z koronawirusem.

Ta klinika również nie pracuje teraz w zwyczajnym systemie. Jednak zajęto się tu Marcinem natychmiast. Jest po USG i badaniach. Pod kroplówką. Bezpieczny. Pod kontrolą specjalisty, który przyszedł specjalnie, by pomóc w nagłym przypadku - napisała Kasia Skrzynecka.

Okazuje się, że jej mąż już wrócił do domu, wkrótce jednak będzie musiał przejść operację i znów trafi do szpitala, tym razem na dłużej. 

Bezpieczni w domu. Dziękuję za wszystkie dobre słowa i życzenia zdrowia dla męża. Sytuacja okazała się na tyle poważna, że nie obejdzie się bez operacji w ciągu najbliższych 3 dób. (...) Póki co mąż czeka bezpiecznie w domu. Jutro wraca do kliniki na dłużej - napisała gwiazda.

Życzymy dużo sił i zdrowia! 

Zobacz także: Katarzyna Skrzynecka zdradza sekrety swojej diety. Ile schudła? 

Uwielbiasz show-biznes? Interesujesz się życiem polskich gwiazd? Jeśli tak to koniecznie weź udział w naszym quizie i dowiedz się, z którą znaną osobą powinieneś wybrać się na obiad.

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów