Mąż Kaczorowskiej pokazał urocze zdjęcie z żoną i córeczką. Zdradził, jak wyglądają ich pierwsze dni po porodzie

Marianna Bereza 29.07.2019
Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela
Fotografia: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Agnieszka Kaczorowska urodziła! Teraz wzruszającą fotografię na Instagramie zamieścił jej mąż.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela zostali rodzicami. Tancerka oraz jej mąż 26 lipca powitali na świecie długo wyczekiwaną córeczkę. Na razie nie znamy imienia dziewczynki.

Kaczorowska radosną nowiną pochwaliła się pod koniec grudnia. Gwiazda skrupulatnie relacjonowała przebieg ciąży i chętnie zamieszczała na Instagramie zdjęcia z ciążowym brzuszkiem. 

Mąż Agnieszki Kaczorowskiej pokazał urocze zdjęcie z żoną i córką

Ostatnie dni były nerwowe dla "Bożenki" z "Klanu", ponieważ córeczka pary urodziła się długo po terminie. W niedzielę tancerka w końcu obwieściła swoim fanom, że na świat przyszło jej pierwsze dziecko i opublikowała rodzinne zdjęcie!

Zostaliśmy oblani miłością. 26 lipca na świat przyszła nasza kruszynka, nasz cud, nasze szczęście. Rodzinka w komplecie - napisała.

Podczas porodu Agnieszce towarzyszył jej mąż, Maciek. On również nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwy. Narodziny córeczki były dla niego wielkim przeżyciem. Świeżo upieczony tata podziękował żonie i publicznie wyznał jej miłość.

Moja żona to bohaterka! @agakaczor kocham i dziękuję! Stan na 28.07 - liczba zmienionych pieluch: 8, kup: 2, snu: niewiele, endorfin: niezliczona ilość! - napisał na Instagramie.

Mąż Kaczorowskiej także zamieścił na swoim profilu urocze zdjęcie całej trójki. Małżonkom jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Zobacz także: Kaczorowska pokazała, jak odpoczywa przed porodem. Gwiazda urodzi już niebawem

Nie znamy jeszcze imienia córeczki Agnieszki Kaczorowskiej. A jak nazywają się dzieci innych polskich gwiazd? Bywa oryginalnie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów