Córka Umy Thurman dołączyła do obsady serialu "Stranger Things"!

Malwina Wasilewska 18.06.2019
Uma Thurman
Fotografia: Instagram.com/umathurman

Ma szansę powtórzyć sukces swojej mamy?

Umy Thurman chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, ale niewiele osób zna jej córkę. 20-letnia Maya Hawke wyrosła na piękną dziewczynę, która ma już na koncie kilka ról filmowych i serialowych. Teraz przed nią kolejne wyzwanie aktorskie!

Maya Hawke w obsadzie serialu "Stranger Things"

Uma Thurman stara się otworzyć swojej córce drzwi do wielkiej kariery aktorskiej. Maya Hawke do tej pory występowała w takich produkcjach jak "Ladyworld", "Małe kobietki", a teraz zobaczymy ją w kolejnym sezonie "Stranger Things".

Dziewczyna zagra nastolatkę Robin, pracownicę lodziarni, która wraz z innymi bohaterami będzie walczyć z potworami. Ale na tym nie kończą się sukcesy 20-letniej aktorki. Maya zagrała też w filmie Quentina Tarantino "Once Upon a Time in Hollywood"!

Przypominamy, że nowy sezon "Stranger Things" ma premierę 4 lipca na Netfliksie. A polska premiera "Once Upon a Time in Hollywood" zaplanowana jest na 9 sierpnia 2019 r. Będziecie oglądać?

Anna Kalczyńska to jedna z gwiazd TVN-u. Stacja istnieje już od ponad 20 lat! W tym czasie niektóre jej twarze bardzo się zmieniły.  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów