Max Kolonko ostro komentuje wpis Anny Lewandowskiej: Może lepiej przestać robić z narodu frajerów?

Anna Respondek 22.06.2018
Anna Lewandowska
Fotografia: Instagram/annalewnadowskahpba

Mariusz Max Kolonko nie przebierał w słowach. Wpis Anny Lewandowskiej wyjątkowo mu się nie spodobał. 

Wciąż żyją w nas emocje związane z pierwszym mundialowym meczem Polaków, którego wynik zawiódł wielu kibiców. To wyzwoliło w nas nieprzyjemną cechę i pokazało, jak mało wiary mamy w swoją drużynę i jak łatwo jest nam krytykować, a jak trudno wspierać. 

Zobacz także: Sołtysik obraził Nawałkę w "Dzień Dobry TVN". Wpadka prezentera doprowadziła do nieprzyjemnej sytuacji

Po meczu na profilu Anny Lewandowskiej pojawił się wpis, w którym trenerka podkreśla, że wszyscy Polacy są jedną drużyną i że w jedności jest siła. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy popierających postawę żony Roberta Lewandowskiego. Do jej słów postanowił odnieść się również znany dziennikarz, Mariusz Max Kolonko, który od wielu lat mieszka w Stanach Zjednoczonych. Ewidentnie nie spodobały mu się jej słowa.

Może lepiej przestać robić z narodu frajerów w tych postach i zacząć wreszcie strzelać gole, proszę powiedzieć mężowi. Albo to, albo lecicie w kosmos razem z tą swoją "jedną wielką drużyną" pani #Lewandowski #WorldCup -  napisał. 

W meczy Polska-Senegal Rober Lewandowski nie miał najlepszej passy i niestety nie udało mu się strzelić gola przeciwnikom. Najbliższy mecz Polaków już w tą niedzielę, 24.06. W kolejnym spotkaniu nasza drużyna zmierzy się z Kolumbią. 

Myślicie, że Anna Lewandowska odpowie na zarzuty dziennikarza?

Zobacz także: Co Lewandowska powiedziała do Roberta po meczu? Specjalistka odpowiada

Zobacz najpiękniejsze dziewczyny polskich piłkarzy:

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów