Matthew Perry przyznał się, że w dzieciństwie pobił premiera Kanady Justina Trudeau

Redakcja 17.03.2017
Matthew Perry
Fotografia: ONS

Gwiazdor "Przyjaciół" przyznał, że był okropnym dzieckiem.

Matthew Perry, czyli serialowy Chandler Ring, chodził do szkoły razem z obecnym premierem Kanady Justinem Trudeau.

14 marca 2017 roku aktor był gościem wieczornego programu Jimmy’ego Kimmela. Wyznał, że w dzieciństwie nie miał z politykiem najlepszych relacji. Do tego stopnia, że w podstawówce doszło pomiędzy nimi do bójki

To nie jest temat do przechwałek, to jest straszne. Byłem głupim dzieckiem. Myślę, że po prostu byliśmy zazdrośni, bo Justin prześcigał nas w sporcie. Być może był jedynym dzieciakiem w szkole, którego byliśmy w stanie pobić – bił się w pierś Matthew Perry w rozmowie z Kimmelem.

Justin
Fotografia: Giphy.com

Trudeau nie komentuje

Aktor nie pamiętał o tym wydarzeniu, ale jak powiedział, niedawno przykrą sytuację przypomniał przyjaciel, który również był uczestnikiem bójki. Sprawa jest o tyle przykra, że Perry i jego kolega są starsi od Trudeau o dwa lata. Około 8-letni chłopiec nie miał więc zbyt dużych szans z 11-letnimi wyrostkami. Na szczęście obyło się bez obrażeń.

Ulubiony premier mediów nie miał lekkiego dzieciństwa. Jego ojciec Pierre był w latach 70. premierem Kanady. Chłopiec, który nie był objęty ochroną rządową, musiał zmagać się z zazdrością i złośliwościami ze strony kolegów ze szkoły publicznej Rockcliffe Park w Ottawie. Justin Trudeau nie skomentował jeszcze rewelacji Perry'ego.

Matthew Perry w dzieciństwie przeprowadził się z matką z USA do stolicy Kanady, gdzie kobieta pełniła funkcję sekretarza prasowego Pierre’a Trudeau. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów