Mówią o nich "bliźniaczki". Matka z córką robią furorę na Instagramie

Hanna Skowron 28.05.2019
Kasha i Misha Grimes
Fotografia: Instagram.com/misha_grimes/

Ma ponad dwa razy tyle w metryce, a wygląda na siostrę swojej córki. 57-latka stała się sensacją na Instagramie!

Zaczęło się od postów Mishy Grimes. Młoda dziewczyna może się pochwalić imponującą liczbę obserwatorów na Instagramie. W tym medium społecznościowym śledzi ją aż 90 tys. osób. Na jednym ze zdjęć blogerka pokazała swoją 57-letnią mamę. Internauci nie mogli uwierzyć, że wyglądają niemal identycznie.

57-latka stała się sensacją w sieci

Kasha Grimes udowadnia, że życie zaczyna się po 50. roku życia! Mama dwóch córek stała się sensacją na Instagramie, po tym jak jedna z nich opublikowała w sieci ich wspólne zdjęcie.

Zachęcona udaną sesją 57-latka zaczęła prowadzić własne konto na Instagramie i Youtubie, a liczba jej fanów wciąż rośnie.

Kasha twierdzi, że córka uratowała jej życie. Jak wiele kobiet po 50-tce przestała o siebie dbać i postawiła na wygodę zamiast mody.

Poddałam się. Nosiłam legginsy i workowate sukienki. Nie czułam się modna - wspominała w rozmowie z lifestyle.yahoo.com.

Zapomniałaś o najważniejszej osobie na świecie w twoim życiu, o sobie - dodała córka.

Zimny prysznic podziałał i dzięki 20-letniej Mishy Kasha znów zapragnęła się sobie podobać. Co więcej, 57-latka uważa, że czuje się i wygląda lepiej, niż kiedy miała 30 i 40 lat.

Na swoim kanale Kasha opowiada o miłości do swojego ciała, pokazuje, jak stylizuje włosy i robi makijaż i mówi o byciu mamą dla swoich córek. Inspiruje też inne kobiety po 50., które z niechęcią patrzą w lustro.

Podobają się wam zdjęcia 57-latki?

Zobacz także: Dzięki tej diecie schudniesz 6-7 kg w miesiąc!

Lubicie podróżować? Poznajcie najbardziej niezwykłe wyspy na świecie. Każda z nich ma oryginalną historię

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów