"Matka roku" zmusiła Andrew Garfielda, żeby nagrał wideo dla jej syna. Internauci ją pokochali

Hanna Skowron 13.06.2018
Andrew Garfield
Fotografia: Buckner/Variety/REX/Shutterstock

To nagranie ma już ponad milion wyświetleń. 

Gdy matka mówi, że zrobi dla ciebie wszystko, to naprawdę zrobi dla ciebie wszystko. Przekonał się o tym Ian, którego rodzicielka postanowiła poprawić mu humor z pomocą jego ulubionego aktora. Gwiazdor raczej nie miał wyboru.

Zobacz także: Mamy dzieci z zespołem Downa nagrały poruszające wideo 

Warto zauważyć, że mama Iana zdecydowała się na coś, na co sam Ian pewnie by się nie odważył. Podczas, gdy chory leżał w łóżku, jego matka stołowała się w tej samej restauracji, w której akurat przebywał nie kto inny jak filmowy Spiderman - Andrew Garfield, który z resztą kilkanaście godzin wcześniej otrzymał nagrodę Tony za rolę w broadwayowskiej sztuce teatralnej "Anioły w Ameryce". 

Emocje zapewne jeszcze nie opadły, a już czekały na niego kolejne wyzwania. Matka Iana, nie zastanawiając się długo, przysiadła się do aktora i poprosiła, by nagrał dla jej syna wideo.

Cześć Ian, masz uroczą matkę, która nie ma nic przeciwko przekraczaniu granic podczas lunchu – żartuje na nagraniu Garfield.

Podobno jesteś chory i nie mogłeś wczoraj wychodzić. Obyś poczuł się lepiej. Tak przy okazji, jestem Andrew Garfield – dodał na pożegnanie.

19-sekundowy film podbił serca interenautów, tak jak matka Iana, którą szybko okrzyknięto mianem „matki roku”. Jej poświęcenie doceniło już ponad milion osób, które w ciągu 2 dni zobaczyły ten hitowy film. 

Zobacz także: To jaką mamą będziesz, może zależeć od twoje znaku zodiaku 

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów