Matka i syn postanowili razem zmienić płeć. Dziś są ojcem i córką

Redakcja 17.03.2017
Corey i Eric Maison
Fotografia: www.instagram.com/coreymaison/

Gdy Corey zdradził rodzicom, że chce zmienić płeć, nie spodziewał się, że jego matka od lat marzy o tym samym. 

Corey Maison i Erica Maison w tym samym czasie postanowili zmienić płeć. Dziś są już ojcem i córką. 

Erica Maison marzyła, aby zachorować na raka piersi. Choć to życzenie wydaje się niedorzeczne, kobieta widziała w nim szansę na poddanie się podwójnej mastektomii. Jednak kiedy jej syn Corey poinformował ją, że czuje się dziewczyną, kobieta po kilku latach zdecydowała się ujawnić, że ona również nie czuje się dobrze w swoim ciele i że jest osobą transseksualną. 

Chciałam, żeby rodzice byli ze mnie dumni, ale bałam się, że to im się nie spodoba - powiedziała Corey, a jej wypowiedź przytacza Torontosun.com. 

Jej obawy okazały się nieuzasadnione. Zarówno matka jak i syn wspólnie rozpoczęli proces zmiany płci. Eric Maison, który wcześniej był Ericą przyznał, że wyznanie córki ośmieliło go do wyjawienia prawdy o nim samym. Po uczuciu chwilowej ulgi, pojawił się jednak strach. Eric nie wiedział, jak na jego rewelacje zareagują najbliższe mu osoby, a zwłaszcza mąż. Ten jednak nie zamierzał spakować walizek i wyprowadzić się z domu.

Zakochałem się w osobie, a nie w płci. Była piękną kobietą, ale tak samo piękną wewnątrz, jak i na zewnątrz. Żeby być sobą musi zaakceptować swoje ciało. Nie miałem więc nic przeciwko, aby zmieniła płeć - powiedział Les Maison, a jego wypowiedź przytacza Torontosun.com.

Zarówno Eric, jak i Corey są w trakcie procesu zmiany płci. Eric ma już za sobą podwójną mastektomię i jest w trakcie terapii hormonalnej. Corey również rozpoczęła już swoją przemianą, a efektami chwali się na Instagramie. 

Eric i Corey są bez wątpienia pierwszymi na świecie transseksualnymi ojcem i córką, którzy publicznie przyznali się do zmiany płci. 

Corey Maison
Fotografia: www.instagram.com/coreymaison/

Corey Maison

Eric Maison
Fotografia: www.facebook.com/Eric.7077

Eric Maison

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów