Wiemy, kto jest matką chrzestną Archiego!

Zuzanna Morska 18.09.2019
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: PETER NICHOLLS/AFP/East News

Będziecie zaskoczeni!

Synek Meghan i Harry'ego przyszedł na świat 6 maja 2019 roku. Od tamtej pory szczęśliwi rodzice nie widzą poza nim świata. Książę Harry łączy obowiązki zawodowe z wychowywaniem dziecka, natomiast Meghan skupiła się głównie na opiece nad Archiem.

Dziecko księżnej i księcia zostało ochrzczone 6 lipca, ale dopiero teraz na jaw wychodzą informacje dotyczące tego, kim są jego rodzice chrzestni!

Kim jest matka chrzestna Archiego

Do tej pory w mediach pojawiały się spekulacje dotyczące tego, jakich rodziców chrzestnych wybrali dla Archiego Meghan i Harry. Obstawiano Serenę Wiliams albo Priyankę Choprę - czyli dwie bardzo bliskie przyjaciółki księżnej. Z kolei chrzestnym miał być przyjaciel Harry'ego - Jake Warren.

Okazuje się jednak, że świeżo upieczeni rodzice powierzyli to ważne zadanie komuś zupełnie innemu! Prawda wyszła na jaw podczas prezentacji ubrań zaprojektowanych przez księżną Meghan. To właśnie tutaj wygadała się ekspertka ds. rodziny królewskiej, Katie Nicholl.

W rozmowie z "Entertainment Tonight" wyznała, kto jest mamą chrzestną Archiego.

Byłam tam podczas premiery i zauważyłam na widowni Isabel May, która jest matką chrzestną Archiego - powiedziała Nicholl.

Kim jest tajemnicza Isabela May? Okazuje się, że przez lata była dyrektor ds. komunikacji marki Burberry i w dodatku przyjaźni się z Meghan. A co z ojcem chrzestnym Archiego? Podobno synek książąt ma ich aż dwóch - typowanego wcześniej przyjaciela Harry'ego i makijażystę Meghan.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.     

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów