Matka Magdy Gessler znęcała się nad nią? "Miała obsesję"

Marianna Bereza 07.10.2019
Magda Gessler
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Magda Gessler opowiedziała o relacji z matką. Szczere wyznanie restauratorki wstrząsnęło fanami.

Magda Gessler to jedna z najważniejszych osobistości telewizyjnych. Restauratorka słynie z tego, że mówi to, co myśli, dlatego w "Kuchennych rewolucjach" nie brakuje silnych emocji. Teraz prezenterka zdobyła się na szczerze wyznanie. Jeden z postów na profilu programu TVN został poświęcony jej matce.

Gessler przez ostatnie kilka miesięcy zrzuciła prawie 15 kg. Pomogła jej w tym zbilansowana dieta. Na najnowszych zdjęciach na Instagramie gwiazda zachwyca smukłą sylwetką. Okazuje się jednak, że decyzja o odchudzaniu nie zawsze była dla niej wolnym wyborem.

Matka Magdy Gessler zmuszała ją do odchudzania. Dramatyczne wyznanie

Kiedy prezenterka TVN-u była nastolatką, nie miała problemów z nadwagą. Mimo to jej matka nie była zadowolona z wyglądu córki. Na Instagramie "Kuchennych rewolucji" pojawił się post z cytatem z "Autobiografii apetycznej" Magdy Gessler.

Mama miała obsesję na punkcie figury. Byłam szczupłą nastolatką, ale ona uważała, że powinnam jeszcze schudnąć. Ciągle o tym mówiła, aż w końcu zaproponowała, że za każdy zrzucony przeze mnie kilogram zapłaci mi tyle, co w sklepie mięsnym za kilogram cielęciny - wyznała.

Pod postem programu zatroskani fani zaczęli współczuć gwieździe.

Masakra.

Biedne dziecko.

Przykre.

Co sądzicie o takich wyznaniach w sieci?

Zobacz także: Magda Gessler popłakała się w programie "MasterChef". Co ją tak wzruszyło?

Niektóre gwiazdy na antenie stacji TVN są od wielu lat. Zobacz, jak oni się zmienili!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów