Mateusz z Fit Lovers płacze na Instagramie. "Żałuję tego salta z każdą sekundą"

Sandra Banach 12.06.2019
Fit Lovers
Fotografia: instagram.com/fitlovers

Mateusz z Fit Lovers skomentował wypadek, do którego doszło z jego powodu. Zapłakany influencer przeprosił za skutki nieudanej akrobacji i zapewnił, że bierze za nią całkowitą odpowiedzialność.

To nie jest dobry czas dla Mateusza Janusza. W trakcie robienia salta, bloger niefortunnie wpadł na jedną z kobiet siedzących na widowni. Popularny influencer twierdził, że nikomu nic się nie stało. Niedawno okazało się, że kobieta ma uszkodzony dysk w odcinku szyjnym.

Wypadek z udziałem Fit Loversów

Do przykrego incydentu z udziałem Mateusza z Fit Lovers doszło podczas zlotu influencerów SeeBloggers 2019. Znany sportowiec chciał zaprezentować swój popisowy numer, czyli salto. Niestety podczas akrobacji uczestnik programu „Ameryka Express” spadł na jedną z kobiet zgromadzonych na widowni.

Po nieudanej akrobacji Pamela Stefanowicz na Instastories Fit Loversów tłumaczyła, że nikomu nic się nie stało.

Mateusz spadł obok takiej pani, którą potem przeprosiliśmy cztery razy, podchodziliśmy, pytaliśmy, czy wszystko ok, powiedziała, że wszystko ok. Pewnie pierwszy raz zobaczyła salto i się przeraziła, ja też bym się przeraziła, gdyby ktoś spadł obok mnie. Mateusz powiedział "coś mi chrupnęło w łokciu", a we wszystkich artykułach jest napisane, że to ta pani doznała kontuzji (...) To Mateusz o sobie powiedział, że mu coś chrupnęło. Wszyscy żyją i mają się dobrze.

Zapłakany Mateusz z Fit Lovers przeprasza za salto

Inną wersje wydarzeń przedstawił w social mediach Qczaj. Znany trener powiedział, że kobieta na którą spadł Mateusz doznała poważnej kontuzji kręgosłupa.

Nie dowiecie się tego z portali plotkarskich, ponieważ mama nie ma takiej siły przebicia. Ale ja powiem za nią: ta pani ma uszkodzony dysk w odcinku szyjnym – powiedział Qczaj.

W dalszej części nagrania znany trener dodał także:

Jestem wkurzony, bo rozmawiałem dziś z mężem tej pani i było mi przykro, bo pomyślałem sobie, że pół internetu ma bekę, bo Fit Loversi mówią, że nic się nie stało. Ale nikt nie skontaktował się z Państwem, by się dowiedzieć, czy się faktycznie nic nie stało - wyznał na nagraniu zdenerwowany Qczaj.

Po nagraniu Qczaja na Mateusza z Fit Lovers spadła fala krytyki! W związku z tym popularny sportowiec postanowił odnieść się do całej sprawy na Instagramie. YouTuber za wypadek przepraszał ze łzami w oczach:

Niby wszystko miało być ok, rozmawiałem z tą Panią kilkukrotnie, rozmawiałem z jej mężem i zapewniali, że jest ok i czuje się dobrze. Jakby z tą myślą idąc, staraliśmy się odnieść do tej sytuacji, bo wiecie my zawsze myślimy pozytywnie i zakładamy te dobre scenariusze.

Uczestnik programu "Azja Express" potwierdził, że stan zdrowia kobiety po wypadku znacznie się pogorszył:

Sytuacja trochę się zmieniła i kilka godzin temu dostaliśmy informację, że jednak stan tej Pani nie jest taki, jak mógł się wcześniej wydawać. Jestem załamany tą sytuacją, nie wiem, co mam zrobić, żałuję tego salta z każdą sekundą.

Zobacz także: Karolina Szostak straciła program w telewizji? Nie chciała pokazać się w bikini!

Na boisku leży kilka piłek. W tle widać bramkę.
Rozwiąż quiz

Uważasz, że znasz się na sporcie? W takim razie sprawdź, czy zdobędziesz komplet punktów

Na boisku leży kilka piłek. W tle widać bramkę.

1. Który z tych sportowców nigdy nie wygrał medalu olimpijskiego:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów