Mateusz Damięcki ponownie wziął ślub. Kim jest jego wybranka Paulina Andrzejewska?

Anna Respondek 22.01.2018
Paulina Andrzejewska i Mateusz Damięcki
Fotografia: Instagram/Mateusz Damięcki

O potajemnej uroczystości opowiedziała mama gwiazdora. 

Matusz Damięcki po raz pierwszy wziął ślub w 2010 roku. Niestety jego małżeństwo rozpadło się już po roku, a aktor przez długi czas nie chciał komentować rozwodu. Z czasem przyznał jednak, że liczba teorii związanych z tym wydarzeniem zaczęła go śmieszyć. Gwiazdor do tej pory stara się o unieważnienie sakramentu przez kościół.

Zobacz także: Damięcki po raz pierwszy komentuje sprawę rozwodu

Jak się okazuje, od minionej soboty 20 stycznia, aktor ponownie jest szczęśliwym małżonkiem. O potajemnym ślubie Damięckiego z Pauliną Andrzejewską "wygadała się" jego mama. W rozmowie z dziennikarzami "Super Expressu" potwierdziła, że doszło do uroczystości i przyznała, że jest bardzo szczęśliwa.

Tak, to prawda. Mateusz ożenił się z Pauliną. Są bardzo szczęśliwi, kochają się. Ślub i wesele były bardzo skromne, tylko dla najbliższej rodziny. Wszyscy doskonale się bawiliśmy. Bardzo dużo osób przyszło na sam ślub - powiedziała. 

Mama Damięckiego najbardziej cieszy się na przyjście na świat wnuka lub wnuczki. Kim zatem jest wybranka aktora?

damiecki1
Fotografia: EAST NEWS

Mateusz Damięcki - druga żona

Damięcki i Paulina Andrzejewska spotykają się od 2012 roku. Od tamtego czasu tworzą szczęśliwy związek, a już niedługo na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko. Andrzejewska jest znaną choreografką i tancerką. Od 2003 roku uczy tańca nowoczesnego w szkole baletowej w Warszawie. Na swoim koncie ma występy w wielu spektaklach między innymi Teatru Muzycznego Roma. 

Ona mnie zmieniła na lepsze, ja chyba również ją zmieniłem. Mam nadzieję, że też na lepsze, że pniemy się razem do góry - mówił Damięcki w rozmowie z Grazia.pl.

Gratulujemy i życzymy szczęścia. ;)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów