Mateusz Banasiuk pokazał rozczulające zdjęcie z synkiem. Fani: "Cudni"

Zuzanna Morska 16.08.2019
Mateusz Banasiuk
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Mateusz Banasiuk zamieścił w sieci zdjęcie z małym Henrykiem. Fani nie mogą się napatrzyć!

W grudniu 2017 roku Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk powitali na świecie synka. Mały Henryk ma już 1,5 roku i jest oczkiem w głowie rodziców. Aktorska para chroni swoją prywatność i rzadko dzieli się migawkami z życia prywatnego w sieci. Tym razem jednak zrobili wyjątek!

Mateusz Banasiuk na zdjęciu z synem

Od kiedy Mateusz Banasiuk został tatą, na jego instagramowym profilu pojawiają się od czasu do czasu zdjęcia z synkiem. Nie jest to częsty widok, ale aktor chwali się swoim szczęściem. Syn Banasiuka i Magdaleny Boczarskiej ma już 1,5 roku i wyrósł na niezłego przystojniaka!

Dumny tata wrzucił do sieci zdjęcie z małym Henrykiem. Chłopiec ma długie blond włosy i pozuje wtulony w tatę. Trzeba przyznać, że to naprawdę rozczulający widok.

Pod fotografią Banasiuka pojawiło się wiele komentarzy zachwyconych fanów. Nie mogą się napatrzyć na to, z jaką czułością Banasiuk trzyma synka i jak bardzo Henryk wyrósł.

Cudni!

Mała wielka miłość.

Tacierzyństwo ci służy.

A jak wam się podoba to zdjęcie?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów