"Masa" będzie miał program kulinarny w TVN? "Kontrakt podpisany"

Redakcja 20.12.2016
Jarosław Sokołowski
Fotografia: www.facebook.com/jaroslaw.masa/

Świadek koronny w telewizji musiałby wystąpić w kominiarce, a jego głos musiałby zostać zmieniony.

Jarosław Sokołowski, pseudonim "Masa", to bez wątpienia jeden z najsłynniejszych świadków koronnych w Polsce. Przez lata związany był z tzw. gangiem pruszkowskim. 16 lat temu został zatrzymany przez policję i rozpoczął współpracę z prokuraturą. Został świadkiem koronnym i na tyle skutecznie sypał swoich kolegów, że zarząd gangu pruszkowskiego praktycznie przestał istnieć. To dzięki niemu udało się skazać kilku znaczących bossów grupy.

Od tego czasu "Masa", nazywany tak z powodu dość pokaźnych gabarytów, przed kamerami zawsze wypowiada się w kominiarce, a jego głos jest zniekształcony. Polakom przypomniał o sobie w 2014 roku, kiedy stał się bohaterem wywiadu rzeki autorstwa Artura Górskiego pod tytułem: "Masa. O kobietach polskiej mafii", "Masa. O pieniądzach polskiej mafii", "Masa. O porachunkach polskiej magii" i jeszcze kilku innych, w których dzieli się swoimi wspomnieniami.

Grunt to dobry PR

Choć nie wszyscy mogą o tym wiedzieć, "Masa" jest także aktywny na portalu społecznościowym, na którym publikuje zdjęcia z czasów, kiedy gang pruszkowski siał postrach niemal w całym kraju. Sokołowski chętnie odpowiada na pytania internautów i zdradza kolejne szczegóły z życia gangu pruszkowskiego. I nie jeden raz zaskoczył swoich fanów. Również teraz na swoim oficjalnym profilu na Facebooku podzielił się informacją, która zelektryzowała internautów. 

Z opublikowanego wpisu może wynikać, że Masa będzie miał swój program kulinarny, który miałby być emitowany na kanale TVN. I choć niektóre media już podchwyciły temat, wydaje się, że Jarosław Sokołowski z internautów nieco sobie zakpił. Mimo że przekonuje, że kontrakt jest już podpisany, podobne stojaki na noże można zrobić na zamówienie i oczywiście wskazać napis, który ma się na nich znaleźć. Można to zrobić za pośrednictwem strony Magicgifts.pl. Mało prawdopodobne wydaje się też, aby stacja TVN zdecydowała się na taki krok i zatrudniła świadka koronnego, który musiałby występować w kominiarce. 

Masa zapowiada swój program kulinarny?
Fotografia: https://www.facebook.com/jaroslaw.masa/

Masa zapowiada swój program kulinarny?

Wkręceni?

Internauci, jak zwykle, są podzieleni. Część z nich wpis Masy odbiera jak dobry żart, a część już nie może doczekać się, aż Sokołowskiego zobaczy na szklanym ekranie. Są też i tacy, którzy z wpisu Masy, jawnie kpią. 

Wiedziałem, że w końcu nadejdzie seria "o pierożkach polskiej mafii" - pisze jeden z internautów. 

Może ty się jeszcze hodowlą jedwabników zajmiesz? - pyta kolejny. 

Może lepiej zaproś Słowika do "wybacz mi" - ironizuje internauta. 

Zapewne już wkrótce stacja TVN zdementuje pojawiające się informacje, albo po prostu na przedstawione rewelacje, machnie ręką. A jeśli program faktycznie powstanie? Telewizja wejdzie wówczas na zupełnie nowy poziom. Lepszy?  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów