Martyna Wojciechowska pokazała stare zdjęcie z Olivierem Janiakiem. Ależ oni się zmienili!

Julita Buczek 01.07.2020
Martyna Wojciechowska
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Martyna Wojciechowska postanowiła pochwalić się fotografią sprzed lat, na której pozuje z Olivierem Janiakiem. Dodatkowo zachęciła swoich obserwatorów do wzięcia udziału w akcji charytatywnej.

Martyna Wojciechowska to jedna z bardziej lubianych dziennikarek podróżniczych. Reportaże z jej zagranicznych wypraw ogląda od wielu lat bardzo wiele osób, które chętnie inspirują się jej podróżami.

Niedawno Martyna postanowiła dodać na swoje instagramowe konto zdjęcie, na którym pozuje z Olivierem Janiakiem.

Martyna Wojciechowska w młodości

Martyna Wojciechowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Bardzo często udostępnia na swoim instagramowym koncie zdjęcia z podróży oraz takie, które zostały wykonane kilka dobrych lat temu. W swojej ostatniej publikacji postanowiła pochwalić się znajomością z Olivierem Janiakiem, z którym, jak napisała łączy ją nieprzerwana przyjaźń od ponad 20 lat. Dodatkowo postanowiła zareklamować swoją najnowszą akcję charytatywną.

Z Olivierem Janiakiem znamy się już PONAD 20 LAT! Za każdym razem, kiedy tylko wybieram jego numer telefonu i mówię: „Słuchaj Oli, planuję akcję charytatywną” to wiem, że mogę na Niego liczyć. Tym razem również! Olivier zaprasza do wizyty na planie swojego programu „Co za Tydzień”. Na naszej charytatywnej aukcji Fundacji UNAWEZA możecie wylicytować tę wyjątkową przygodę! To kto chciałby zobaczyć, jak wyglądają kulisy powstawania programów telewizyjnych? To idealna okazja! I na lepszego gospodarza nie moglibyście trafić, Olivier zadba o Was jak o rodzinę. Link do licytacji na moim instastory - napisała pod fotografią Martyna.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów znanej podróżniczki. Większość była zachwycona organizowaną przez nią akcją, jak i samą fotografią.

Martyna zmieniłaś się. Jesteś jeszcze ładniejsza!

Wciąż ten sam uśmiech!

Piękna!!!

Co sądzicie o metamorfozie dziennikarzy?

Zobacz także: Antek Królikowski rozstał się z dziewczyną! Kasia potwierdziła te informacje

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów