Martyna Wojciechowska złożyła wyjątkowe kondolencje Agnieszce Woźniak-Starak. "Znam uczucie straty"

Martyna Wojciechowska złożyła kondolencje Agnieszce Woźniak-Starak.
Fotografia: instagram.com @martyna.world

Martyna Wojciechowska złożyła kondolencje wdowie Agnieszce Woźniak-Starak. Wczoraj odbyła się msza pogrzebowa jej męża, Piotra.

Piotr Woźniak-Starak zmarł w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno. Okoliczności śmierci wciąż sprawdzane są przez prokuraturę. W czwartek w Konstancinie-Jeziornie odbyła się msza żałobna producenta filmowego. Przed kościołem zebrał się prawdziwy tłum osób. Celebryci, bliscy i przyjaciele przybyli, aby ostatni raz pożegnać Piotra i wesprzeć w przeżywaniu żałoby Agnieszkę Woźniak-Starak.

Martyna Wojciechowska o Piotrze Woźniaku-Staraku: "Człowiek z wizją i pasją"

Martyna Wojciechowska również postanowiła złożyć kondolencje Agnieszce Woźniak-Starak. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała wzruszający wpis.

Zawsze ceniłam ludzi z wizją i pasją. Piotr Woźniak-Starak taki był, tworzył bez wątpienia niezwykłe filmy doceniane na całym świecie. 
Dzisiaj odbędzie się pogrzeb. Producent, ale też mąż, syn… Dla Jego Bliskich to bardzo trudny dzień. Zachowajmy ciszę. Agnieszko, znam uczucie straty osoby Najbliższej. Moje szczere kondolencje. M. - przekazała podróżniczka w poście.

Fani byli wzruszeni jej reakcją. Sami w komentarzach dzielili się słowami wsparcia dla Agnieszki i całej rodziny zmarłego.

Światło, które płonie dwa razy jaśniej, świeci się o połowę krócej...

Dzisiaj przeczytałam nekrolog pani Agnieszki i dosłownie ścięło mnie z nóg. Wszystkie kobiety bardzo współczują Agnieszce.

Bardzo współczuję pani Agnieszce, straciła miłość swojego życia. Straszna tragedia - piszą obserwatorzy profilu Wojciechowskiej.

Wczoraj pojawił się nekrolog autorstwa Agnieszki Woźniak-Starak. Żona zmarłego długo unikała mediów - chciała przeżyć żałobę w spokoju.

P.W.S. Jesteś miłością mojego życia. Na zawsze. Żegnaj Kochanie i daj mi proszę siłę, żebym mogła to przetrwać. Tylko Twoja A.W.S.

Zobacz także: Anna Kalczyńska wspomina Piotra Woźniaka-Staraka. Chciał ratować jej chorego syna

Te osoby pożegnaliśmy po raz ostatni w 2019 roku. Ich śmierć to ogromna strata dla fanów, świata kultury i show biznesu.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów