Martyna Wojciechowska jest bardzo lubiana. Tym razem zdenerwowała internautów. "Ludzie Pani tego nie zapomną"

Katarzyna Leszczyńska 14.06.2018
Martyna Wojciechowska
Fotografia: Instagram/Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska do tej pory była jedną z najbardziej lubianych gwiazd w Polsce. Jednym postem wiele straciła w oczach swoich fanów.

Martyna Wojciechowska jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd w Polsce. Jej wytrwałość i chęć niesienia pomocy są godne podziwu i doceniane przez wszystkich. Tym razem jednak Wojciechowska zrobiła coś, co spotkało się z krytyką internautów. Fani nie spodziewali się po niej takiego ruchu.

Zobacz także: Martyna Wojciechowska uhonorowana przez światową markę. Polki są z niej dumne!

Wojciechowska jest zapaloną podróżniczką i wszyscy znają ją z tego, że stara się dbać o środowisko. Ostatnio na swoim profilu na Facebooku opublikowała post, w którym napisała, że plastikowe butelki nie są aż tak szkodliwe dla środowiska jak do tej pory wszyscy uważali. Jednocześnie gwiazda promuje program "Po stronie natury", tworzony przez popularną markę wód mineralnych. To nie spodobało się jej fanom.

Wojciechowska w ogniu krytyki

W komentarzach pod postem Martyny Wojciechowskiej rozgorzała dyskusja. W dużej mierze przeważają komentarze krytykujące postawę dziennikarki. Internautom nie podoba się promowana przez nią kampania, w związku z czym nie szczędzili jej ostrych słów. Widać, że niektórych bardzo zirytował post ich idolki.

Kobieta roku, ogromny autorytet, inspiracja i wzór dla kobiet na całym świecie, a tu taki wstyd. Proszę być pewnym, że ludzie Pani tego nie zapomną, przyroda również.

Pisanie nieprawdy oraz uprawianie greenwashingu nie jest bez znaczenia i zostaje zapamiętane przez osoby, które do tej pory ceniły Pani profesjonalizm.

Kochamy i szanujemy za wszystko, co Pani do tej pory zrobiła (…), ale nie wierzymy w to, co czytamy, nawet wiedząc, że to wpis sponsorowany.

Sprzedać się dla jednej z gorszych firm wody w Polsce, wciskać ludziom, że plastik jest dobry, to jakiś żart.

Jak widać, post Martyny Wojciechowskiej wzbudził ogromne oburzenie internautów. A wy jakie macie zdanie na ten temat?

Zobacz także: Martyna Wojciechowska komentuje plotki na temat nowego związku

Zobaczcie w poniższej galerii, jak przez lata zmieniały się gwiazdy TVN-u:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów