Martyna Wojciechowska zaliczyła wpadkę na Instagramie. Fani wytknęli jej błąd

Zuzanna Morska 12.08.2019
Martyna Wojciechowska
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Znana dziennikarka i podróżniczka zamieściła w sieci zdjęcie magicznego miejsca. Okazuje się, że źle je podpisała!

Martyna Wojciechowska to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych gwiazd w Polsce. Dziennikarka i podróżniczka ciężko pracuje, a w dodatku unika skandali. Nic dziwnego, że na Instagramie śledzi ją ponad 1 mln osób.

Niedawno gwiazda zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie bajkowego miejsca, które nazwała "Polskimi Malediwami". Fotografię opatrzyła podpisem, w którym wyjaśniła, gdzie można znaleźć takie cuda. Fani zauważyli, że... pomyliła miejsca!

Martyna Wojciechowska zaliczyła wpadkę na Instagramie

Martyna Wojciechowska często powtarza, że choć zwiedziła wiele miejsc na świecie, Polska jest dla niej jednym z najpiękniejszych krajów. Dziennikarka namawia do zwiedzania Polski i promuje ją poprzez zamieszczanie w sieci magicznych regionów, które warto tu odwiedzić.

Ostatnio na instagramowym profilu podróżniczki pojawiła się fotka jeziora z turkusową wodą.

Kto chciałby zobaczyć Malediwy? Są bliżej niż myślicie. Tak wygląda z lotu ptaka Osadnik Gajówka w woj. wielkopolskim. To sztuczny zbiornik po dawnym wyrobisku węgla brunatnego. Za turkusową barwę wody odpowiada węglan wapnia. Niestety w zbiorniku nie można się kąpać (ze względu na zasadowy odczyn wody). Jest co podziwiać, prawda? Polska jest najfajniejsza! - napisała pod zdjęciem.

Fani szybko zauważyli jej błąd.

To jest zdjęcie parku Gródek w Jaworznie, a nie Osadnika Gajówka. Tak czy owak w realu Gródek ma tyle wspólnego z Malediwami, co Radom z Nowym Jorkiem - napisał jeden z internautów.

Gwiazda natychmiast się zreflektowała i poprawiła podpis. W kolejnym wpisie na Instagramie dodała też: "POZNAJ SWÓJ KRAJ! Ostatnio zwróciliście mi uwagę, że pomyliłam miejsca i czasem warto zamiast krańca świata pozwiedzać też Polskę. I MACIE RACJĘ!".

Wygląda na to, że cała sytuacja szybko pójdzie w niepamięć, a wierni obserwatorzy na pewno szybko wybaczą dziennikarce tę małą wpadkę.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.     

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów