Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie w sukni ślubnej! "Idzie nowe..."

Zuzanna Morska 04.09.2019
Martyna Wojciechowska
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/East News

Dziennikarka zamieściła na Instagramie tajemnicze zdjęcie. W komentarzach wybuchła burza!

Martyna Wojciechowska to jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd. Dziennikarka i podróżniczka zdobyła popularność nie tylko dzięki ciekawym odcinkom autorskiego programu pt. "Kobieta na krańcu świata", ale też za pośrednictwem konta na Instagramie - to właśnie tą drogą komunikuje się z fanami.

Ostatnie zdjęcie zamieszczone przez Martynę na Instagramie wywołało ogromną burzę w komentarzach. Zobaczcie, co się stało!

Martyna Wojciechowska w sukni ślubnej

Martyna Wojciechowska od jakiegoś czasu spotyka się z Przemkiem Kossakowskim - twórcą popularnych programów telewizyjnych. Para chroni swoją prywatność, ale od pewnego czasu w mediach możemy znaleźć ich wspólne zdjęcia. Wyglądają razem na bardzo szczęśliwych.

Podróżniczka wrzuciła ostatnio do sieci zdjęcie, na którym pozuje w... sukni ślubnej! Opatrzyła je tajemniczym podpisem: "Idzie nowe...". Na fotografii Martyna ubrana jest w białą suknię, odsłaniającą jej tatuaż na plecach, i ma przypięty welon.

W komentarzach wybuchła prawdziwa burza. Internauci gratulują podróżniczce, ale są też tacy, którzy węszą spisek.

Gratulacje!

Ach co to był za ślub!

Myślę, że to może być ujęcie z planu "Kobiety na krańcu świata".

A wy co sądzicie o tej fotce?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów