Martyna Wojciechowska topless na okładce "Vivy!"! "Wiemy, co jest dla nas dobre"

Zuzanna Morska 30.10.2020
Martyna Wojciechowska
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Martyna Wojciechowska pozuje topless na okładce "Vivy!". I przy okazji ma do kobiet ważny apel.

W ostatnim czasie przez całą Polskę przechodzi fala protestów wywołanych wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego dotyczącego aborcji ze względu na ciężkie i nieodwracalne wady płodu. Tysiące Polek i Polaków sprzeciwiło się tej opinii. Dołączyły do nich także znane gwiazdy. Do grona strajkujących dołączyły m.in. Magdalena Cielecka, Maja Ostaszewska, Magdalena Boczarska czy Martyna Wojciechowska.

Wojciechowska pochwaliła się właśnie na Instagramie zapowiedzią wywiadu dla "Vivy!", którego udzieliła jeszcze przed protestami. Gwiazda pozuje także do sesji dla magazynu, a na okładce widzimy ją w wydaniu topless. Przy okazji zdradziła w poście w mediach społecznościowych, że jej wywiad jest teraz - w związku z sytuacją kobiet - jeszcze bardziej na czasie.

Martyna Wojciechowska pozuje topless na okładce "Vivy!"

Martyna Wojciechowska zamieściła właśnie w sieci zdjęcie, które znajdziemy na okładce najnowszego wydania "Vivy!". Dziennikarka i podróżniczka udzieliła wywiadu magazynowi i przy okazji wzięła udział w pięknej sesji zdjęciowej. Na głównym zdjęciu pozuje topless i eksponuje jeden ze swoich tatuaży.

Wywiad reklamowany jest pod hasłem: "Jestem wystarczająca" i okazuje się bardzo aktualny w czasach protestów kobiet, które walczą o swoje prawa.

Sesja i wywiad do magazynu VIVA! powstały, zanim Polskę zalała fala protestów, ale teraz materiał ten JEST TYM BARDZIEJ AKTUALNY I NA CZASIE. Odkąd pamiętam mężczyźni próbowali objaśniać mi świat. Mówili, jak żyć, co mi wolno, a czego nie wypada. Żartowali i dokuczali, że się biorę za tzw. „męskie zajęcia”, bo przecież:  „Co baba może o tym wiedzieć?!” - mówili. DOŚĆ! JESTEM WYSTARCZAJĄCA! Każda z nas jest! Wystarczająco piękna, mądra, inteligentna, jest wystarczająco dobrą mamą! I wiemy, co jest dla nas dobre, prawda? Dlatego musimy działać razem, okazywać sobie życzliwość! #WSPIERAMNIEOCENIAM A Ty? - napisała pod postem.

Fani w większości popierają postawę Wojciechowskiej.

Pani Martyno, uwielbiam Panią!

Ideał kobiety.

Piękna i mądra kobieta.

A wy co sądzicie o tym przekazie?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Pozują tutaj gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!                     

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów