Martyna Wojciechowska wyszła za mąż? W końcu zabrała głos w tej sprawie!

Zuzanna Morska 06.09.2019
Martyna Wojciechowska
Fotografia: instagram.com/martyna.world

Podróżniczka jakiś czas temu zamieściła na Instagramie zdjęcie w sukni ślubnej. Fani zaczęli składać jej gratulacje, a ona teraz wyjaśniła, czy rzeczywiście wyszła za mąż.

Martyna Wojciechowska od jakiegoś czasu spotyka się z twórcą programów telewizyjnych, Przemysławem Kossakowskim. Para chroni swoją prywatność, ale też nie szczędzi sobie czułości. W sieci można znaleźć wspólne zdjęcia zakochanych, ale na próżno szukać ich na ich instagramowych profilach.

Niedawno podróżniczka zamieściła w sieci fotkę, na której widać ją ubraną w suknię ślubną! Pod zdjęciem zawrzało!

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie w sukni ślubnej

Wojciechowska wrzuciła niedawno na Instagram zdjęcie, na którym pozuje w sukni ślubnej. Opatrzyła je podpisem: "Nadchodzi nowe...". Po publikacji fotografii wybuchła niemała burza. Fani zaczęli jej gratulować, bo pomyśleli, że podróżniczka wyszła za mąż!

Część fanów pozostała sceptyczna wobec spekulacji o szybkim ślubie dziennikarki. A sama zainteresowana dopiero teraz odniosła się do tych plotek!

Okazuje się, że Wojciechowska wzięła udział w sesji zdjęciowej w sukni ślubnej w ramach promocji najnowszego sezonu swojego programu pt. "Kobieta na krańcu świata". Wyjaśniła to obserwatorom w kolejnym poście.

Nadejdzie czy nie nadejdzie? Pierwszy odcinek nowego sezonu programu "Kobieta na krańcu świata", niedziela godz. 11:00. I wszystko stanie się jasne! - napisała gwiazda.

Daliście się nabrać?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.    

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów