Seksowna, wyluzowana, piękna. Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie sprzed 22 lat

Patryk Chilewicz 07.12.2016
Martyna Wojciechowska
Fotografia: zdjęcie: East News

Od lat zachwyca swoją wiedzą, wdziękiem, odwagą i zwykłą sympatycznością. Podróżniczka pokazała zdjęcie z 1994 roku i komentarz może być tylko jeden - rewelacja.

Martyna Wojciechowska to jedna z najbardziej lubianych gwiazd w Polsce. Nie budzi kontrowersji, ciekawi i od lat zyskuje sympatię. Gwiazda stacji TVN od zawsze uwielbiała podróże - te bliskie, jak i te dalekie.

Jej profil na Facebooku gromadzi ponad półtora miliona fanów, co jest ewenementem w naszym kraju. Martyna Wojciechowska jest osobą, która dystansuje się od skandali i krajowych przepychanek, czym wzbudza tylko pozytywne emocje. Nic więc dziwnego, że każdy jej post na Facebooku jest tak szeroko komentowany.

Martyna Wojciechowska na swoim profilu pochwaliła się zdjęciem z 1994 roku, a więc sprzed 22 lat. Podróżniczka w momencie uchwyconym na fotografii miała zaledwie 20 lat i... oszałamia swoim stylem. Ciemne okulary, włosy zmierzwione wiatrem, ramoneska i motor Yamaha - to składniki jej stylizacji z pierwszej połowy lat 90.

W komentarzach - co jest oczywiste - głównie zachwyt. Pojawiają się też porównania do innej pięknej Polki, Agnieszki Maciąg. Co istotne, na tym zdjęciu widać nie tylko oszałamiającą urodę Martyny Wojciechowskiej, ale także zadziorność i ciekawość świata, które sprawiają, że tak ją lubimy.

Patrząc na fotografię trudno nie stwierdzić, że dobre ujęcie zawsze wyraża więcej niż tysiąc słów. 

Martyna Wojciechowska
Fotografia: www.facebook.com/MartynaAtTheEndOfTheWorld

Martyna Wojciechowska

All-ONS_2686133-Martyna_Wojciechowska
Martyna Wojciechowska
Fotografia: ONS

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska
Fotografia: ONS

Martyna Wojciechowska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów