Martyna Wojciechowska pokazała niecodzienne zdjęcie. To, co na nim zobaczycie, chwyta za serce!

Julita Buczek 23.03.2020
martyna wojciechowska
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Konto popularnej podróżniczki obserwuje bardzo dużo osób, które tak jak i ona bardzo lubią oglądać ciekawe zdjęcia. Najnowsza publikacja 45-latki jest prawdziwym rarytasem dla fanów fotografii.

Martyna Wojciechowska to jedna z bardziej znanych podróżniczek w Polsce. 45-latka na swoim instagramowym profilu zgromadziła całkiem pokaźną publiczność. Fani bardzo chętnie oglądają udostępniane przez nią fotografie. Niedawno znana podróżniczka postanowiła udostępnić kolejną, która zachwyciła jej wiernych obserwatorów.

Martyna Wojciechowska zachwyca nową publikacją

Gwiazda postanowiła opublikować na swoim instagramowym koncie zdjęcie z okazji pierwszego dnia wiosny. Jest to nie byle jaka fotografia. W najnowszym wpisie możemy zobaczyć prawdziwego niedźwiedzia polarnego w dość nietuzinkowym wydaniu. Biały miś pozuje w otoczeniu pięknych, różowych kwiatów. Fotografia zaskakuje jeszcze bardziej, kiedy dowiadujemy się, gdzie została wykonana. Okazuje się, że ujęcie zostało zrobione w Kanadzie.

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY! Zwykle na zdjęciach oglądamy niedźwiedzie polarne w otoczeniu bieli Arktyki. Kanadyjski fotograf, Dennis Fast, w serii swoich fotografii pokazał te niezwykłe zwierzaki w nieco innym wydaniu… na dywanie różowych kwiatów. Tak wygląda wiosną Hudson Bay w północnej Kanadzie. Niedźwiedziom polarnym chyba się podoba? Piękne zdjęcia! - napisała w opisie Martyna.

Fani nie ukrywali zachwytu, kiedy zobaczyli białe niedźwiedzie. Pod wpisem podróżniczki pojawiło się ich naprawdę sporo.

Piękne!

Cudo!!!

Pozazdrościć misiowi!

Lubicie oglądać takie fotografie?

Zobacz także: Wakacje 2020 zostaną skrócone przez koronawirusa?! Premier odpowiada!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów