Martyna Wojciechowska planuje budowę domu za granicą. Zrobi to dla córki

Malwina Wasilewska 31.10.2019
Martyna Wojciechowska
Fotografia: Instagram.com/martyna.world

Dziennikarka zachęca do wspierania jej nowego przedsięwzięcia.

Martyna Wojciechowska od dłuższego czasu prowadzi fundację, której celem jest pomoc osobom chorym na albinizm w Tanzanii. Przypomnijmy, że dziennikarka jakiś czas temu zaadoptowała córkę albinoskę o imieniu Kabula, dla której, między innymi, postanowiła wybudować dom. Poznajcie szczegóły.

Martyna Wojciechowska o planach budowy domu

Martyna Wojciechowska ma przed sobą wiele projektów, a wśród nich znalazł się też plan budowy domu w Tanzanii. Jak się okazuje, ma on być schronieniem dla jej córki Kabuli oraz innych osób chorujących na albinizm. W tym celu dziennikarka niedługo odwiedzi Afrykę. Podobno sama ma nadzorować przebieg budowy.

Martyna już niedługo leci doglądać budowy domu dla Kabuli i innych dzieci dotkniętych albinizmem. Chce zagwarantować jej bezpieczeństwo, bo to dla niej to nie pomyślenia, że w Tanzanii wciąż poluje się na ludzi – powiedziała w rozmowie z "Faktem" współpracowniczka Wojciechowskiej.

Martyna wszystkich zachęca do przekazywania pieniędzy na swoją fundację. Wszystkie datki mają iść na budowę tego domu. Nadal brakuje niemal pół miliona.

Nie tylko sport ma wpływ na nasze zdrowie! Sprawdź, co trzeba jeść!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów