Martyna Wojciechowska otarła się o śmierć. "Przeszłam ciężkie operacje ratujące życie"

Julita Buczek 20.04.2020
Martyna Wojciechowska
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Okazuje się, że życie podróżniczki już od najmłodszych lat nie należało do najłatwiejszych. Gwiazda TVN przeszła wiele operacji, które sprawiły, że mogła dalej funkcjonować. Popularna 45-latka postanowiła opowiedzieć, o tym w poruszającym wpisie, który umieściła w sieci.

Martyna Wojciechowska to jedna z najbardziej znanych polskich podróżniczek. Znana 45-latka na swoim koncie ma wiele podróży, które jak się okazało, nie należały do najbezpieczniejszych.

W swoim ostatnim wpisie podróżniczka wyznała, że jej dzieciństwo również nie było najprostsze.

Martyna Wojciechowska w szczerym wyznaniu na Instagramie

45-latka przez fanów uznawana jest za silną kobietę, która potrafi stawić czoła nawet najbardziej skomplikowanym problemom. Okazuje się, że gwiazda od najmłodszych lat musiała walczyć z przeciwnościami losu. Wojciechowska postanowiła zdradzić to w ostatnio opublikowanym przez siebie wpisie.

Podróżniczka może być wielką inspiracją. Przemierzyła wiele kilometrów i odwiedziła wiele krajów. W social mediach postanowiła przypomnieć fanom, że w swoim życiu prócz wielu pozytywnych chwil, jakich doświadczyła były również i takie, które mogły zagrażać jej życiu.

Połowę dzieciństwa spędziłam w szpitalach, gdzieś od czwartej klasy szkoły podstawowej chorowałam, mam wrażenie, że non stop. Przeszłam ciężkie operacje ratujące życie, chemioterapię, po drodze miałam inne poważne schorzenia: mononukleozę, zapalenie opon mózgowych. No i kilka wypadków na motocyklach, niestety. Mogę śmiało powiedzieć, że dostarczyłam moim rodzicom wielu trosk. Ale chociaż bardzo wcześnie i ja, i oni przekonaliśmy się, jak kruche jest życie, nie ograniczyli mi wolności, możliwości doświadczania. Nie stali się nadopiekuńczy. Mamo, Tato, wiecie, że jesteście najlepsi na świecie? #DZIĘKUJĘ! - napisała we wzruszającym wpisie Martyna.

Co sądzicie, o takim wyznaniu Martyny?

Zobacz także: Nie żyje polski fizjoterapeuta zarażony koronawirusem. To pierwsza ofiara spośród pracowników ochrony zdrowia

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów