Nikt nie wyglądał na Telekamerach tak dobrze jak Wojciechowska. Na gali pojawiła się w zaskakującym towarzystwie

Katarzyna Leszczyńska 13.02.2018
Martyna Wojciechowska
Fotografia: EAST NEWS

Martyna Wojciechowska na gali Telekamer pojawiła się w zaskakującym towarzystwie. Zachwyciła też swoim wyglądem.

Martyna Wojciechowska po raz kolejny odebrała Telekamerę w kategorii „Osobowość roku”. Od lat jest uwielbiana przez telewidzów, przede wszystkim dzięki jej programowi „Kobieta na krańcu świata”. Dziennikarka tego wieczoru zaskoczyła wszystkich zarówno eleganckim wyglądem, jak i towarzystwem. U jej boku mogliśmy zobaczyć jej mamę.

Zobacz także: Wojciechowska zapytana o życie bez mężczyzny. Za tę wypowiedź pokocha ją wiele Polek

Martyna Wojciechowska zazwyczaj stawia na luźne stylizacje. Na telekamerach pojawiła się jednak w długiej ciemnej sukni z golfem, w której wyeksponowała szczupłą sylwetkę. Do tego miała loki i delikatny makijaż, który dodał jej uroku. To jednak nie sam wygląd dziennikarki zaskoczył najbardziej, co jej towarzyszka. Martyna Wojciechowska na czerwonym dywanie pozowała z Telekamerą oraz mamą.

Zastanawiam się, dlaczego jedni są odważni a inni nie. Myślę, że to rodzice mają wpływ na to, jacy jesteśmy, na tę odwagę. Moi pozwalali mi doświadczać, popełniać błędy. Nie oceniali i wspierali. No i teraz jestem tu – powiedziała Wojciechowska w rozmowie z Plotkiem.pl.

Wojciechowska nie ukrywa też, że bardzo ważną osobą w jej życiu jest również jej córka, której poświęca każdą wolną chwilę. A jak wygląda mama dziennikarki? Czy Martyna jest do niej podobna?

Martyna Wojciechowska z mamą
Fotografia: EAST NEWS
Martyna Wojciechowska Telekamery 2018
Fotografia: EAST NEWS
Martyna Wojciechowska Telekamery 2018
Fotografia: Instagram/Martyna Wojciechowska

Zobacz także, jak zmieniły się gwiazdy TVN-u:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów