Martyna Wojciechowska o zaręczynach i ślubie. "Jestem uciekającą panną młodą"

Martyna Wojciechowska opowiedziała o ślubie.
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Martyna Wojciechowska kilka dni temu zaskoczyła swoich obserwatorów na Instagramie zdjęciem w sukni ślubnej. Posypały się pytania o to, czy podróżniczka stanęła w tajemnicy na ślubnym kobiercu.

Martyna Wojciechowska pokazała się niedawno w pięknej sukni ślubnej. Zdjęcie opisała w krótki sposób: "Nadchodzi nowe...", co od razu przykuło uwagę jej fanów. Obserwatorzy Martyny zaczęli podejrzewać, że gwiazda w tajemnicy stanęła na ślubnym kobiercu. Podróżniczka spotyka się aktualnie z Przemkiem Kossakowskim, jednak nie ujawniają prywatnych szczegółów swojej relacji.

Martyna Wojciechowska wzięła ślub? Wyjaśniła, co oznacza suknia

Inni obserwatorzy profilu Wojciechowskiej na Instagramie zaczęli spekulować, że zdjęcie jest zapowiedzią nowego sezonu jej programu "Kobieta na krańcu świata". Okazuje się, że mieli rację. Podróżniczka w programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN" przyznała, że aktualnie mocno pracuje nad promocją nowych odcinków. W pierwszym mogliśmy dokładniej przyjrzeć się życiu Koreanek, które decydują się na ślub... same ze sobą. Ten trend nosi nazwę "sologamia".

Do tej pory byłam zaręczona 5 razy, więc jestem taką trochę uciekającą panną młodą - wyznała Martyna. Po tylu zaręczynach i po dwóch odwołanych w ostatniej chwili ślubach, nareszcie będę miała chociaż ślubną sesję - przyznała w "DD TVN" Martyna Wojciechowska.

Prowadzący śniadaniówki dopytywali o związek Martyny z Przemkiem Kossakowskim i ich ewentualny ślub, jednak podróżniczka unikała dalszej dyskusji. Stanowczo odpowiedziała, że w opublikowanych fotografiach nie ma żadnego drugiego dna.

Jedno jest pewne. W tym sezonie zaskoczę widzów jeszcze wiele razy - dodała tajemniczo.

Chcielibyście zobaczyć Martynę Wojciechowską na prawdziwym ślubnym kobiercu?

Zobacz także: Martyna Wojciechowska pokazała "przybrane" dzieci. Podzieliła się z fanami ich poruszającą historią

Ile wiesz o najsłynniejszych polskich WAGs? Nie wszyscy znają odpowiedzi na te pytania!

WAGs
Rozwiąż quiz

Ile wiesz o polskich WAGs? Ostrzegamy, niektóre pytania są podchwytliwe

WAGs

1. Która WAG ma swoją markę jubilerską?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów