Wojciechowska z córką i Kossakowskim nagrali piosenkę! To wideo podbija sieć

Zuzanna Morska 25.03.2020
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski
Fotografia: Piotr Molecki/East News

Wygląda na to, że podróżniczka, jej córeczka i jej ukochany mimo kwarantanny się nie nudzą! Do sieci trafiło nagranie, na którym wykonują swoją piosenkę!

Martyna Wojciechowska to najsławniejsza podróżniczka w Polsce. Gwiazda inspiruje tysiące Polaków i nie znika z czołówek gazet. Po tym, kiedy ujawniła, że jest szczęśliwie zakochana w Przemku Kossakowskim, wzbudza jeszcze większe zainteresowanie.

Ostatnio pisaliśmy o tym, że ukochany Martyny zdradził, że już są zaręczeni. Podróżniczka nie potwierdziła tej informacji, ale zamieściła w sieci przezabawne nagranie, na którym widać, jak razem z Kossakowskim i córką spędzają czas w okresie epidemii. Wygląda na to, że bardzo kreatywnie!

Martyna Wojciechowska nagrała piosenkę z narzeczonym i córką

Wygląda na to, że w czasie, kiedy władze państwa rekomendują pozostanie w domach, aby zapobiegać rozprzestrzenianiu koronawirusa, Wojciechowska z rodziną świetnie się bawią. Podróżniczka i jej ukochany nie zamierzają zastanawiać się nad tym, co zrobić z czasem, tylko działają.

Do sieci trafiło właśnie nagranie, na którym widać, jak gwiazda z córką i ukochanym... wykonuje piosenkę autorstwa tego trio! Cała trójka wykorzystała do nagrania domowe przedmioty codziennego użytku, z których zrobiła instrumenty.  

Wszystko w ramach #MARTYNACHALLENGE, którego zasady podróżniczka wyjaśniła w podpisie nagrania.

Największe światowe firmy powstawały w garażach, dzisiaj są liderami na rynku... My zaczynamy w salonie i jako ZESPÓŁ liczymy na podobny rozwój sytuacji. Tymczasem próby do nagrań naszego PIERWSZEGO SINGLA! Jak się podoba?! Przyszlibyście na koncert? A to wszystko oczywiście w ramach #MARTYNACHALLENGE i przy okazji odrabiania zadania domowego Mani z muzyki.

Fani są zachwyceni inicjatywą, czemu dają wyraz w komentarzach.

Pełna profeska.

Jaka nazwa kapeli?

Jestem pierwsza w kolejce po bilet!

Jak wam się podoba ich utwór? 

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów