Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie sprzed 18 lat! Fani: "Prawie jak pan Ibisz"

Zuzanna Morska 16.08.2019
Martyna Wojciechowska
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Podróżniczka wrzuciła do sieci zdjęcie, które momentalnie stało się hitem. Zobaczcie, jak wyglądała 18 lat temu!

Martyna Wojciechowska to jedna z ulubionych gwiazd Polaków. Podróżniczka i dziennikarka najbardziej znana jest z autorskiego programu pt. "Kobieta na krańcu świata". Gwiazda chętnie też udziela się w sieci - z fanami komunikuje się m.in. za pośrednictwem Instagrama.

Na instagramowym profilu Martyny pojawiło się niedawno zdjęcie, które pokazuje, jak wyglądała... 18 lat temu! Fani nie wierzą w to, co widzą!

Martyna Wojciechowska na zdjęciu sprzed lat

To nie pierwszy raz, kiedy Wojciechowska publikuje na Instagramie zdjęcie sprzed lat. Dziennikarka ma do siebie dystans i chętnie wraca do tego, jak wyglądała kiedyś. Tym razem na jej profilu pojawiło się zestawienie fotek, które przedstawiają Martynę dzisiaj i Martynę 18 lat temu.

Dziękuję twórcom internetowym za przypomnienie, że 18 lat temu wyglądałam poważniej niż teraz. 2001 vs. 2019. Najlepszy dowód na to, żeby na ślepo nie podążać za trendami w modzie i makijażu. Cały długi weekend planuję spędzić #NOMAKEUP a jak tam u Was plany? Pochwalcie się, gdzie jesteście! - napisała gwiazda.

Dzisiaj Martyna ma długie blond włosy i zdecydowanie częściej stawia na naturalny wizerunek. Kiedyś nie były jej obce mocne makijaże i modne fryzury utrwalone lakierem do włosów.

Nie zmienia to faktu, że fani uwielbiają podróżniczkę w każdym wydaniu.

Piękna kobieta na jednym i drugim zdjęciu.

Prawie jak pan Ibisz!

Czas pani służy.

A wam które zdjęcie bardziej przypadło do gustu?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów