Martyna Wojciechowska ma trzecie dziecko. Rodzina się powiększa!

Julita Buczek 10.12.2018
Martyna Wojciechowska
Fotografia: Instagram @martyna.world

Martyna Wojciechowska postanowiła adoptować kolejne dziecko dotknięte albinizmem!

Martyna Wojciechowska przyzwyczaiła już swoich fanów do szalonych i dość nieoczekiwanych decyzji. Ostatnio pojawiła się w programie Dzień Dobry TVN i podzieliła się informacją, że adoptowała kolejne dziecko. Było to bardzo duże zaskoczenie, ponieważ nie mówiła o tym wcześniej w mediach.

Martyna Wojciechowska adoptowała córkę?

 Jak się później okazało, jest to dziewczynka, która tak jak Kabula również choruje na albinizm. Wojciechowska wytłumaczyła, że pierwsza adopcyjna córka bardzo ją prosiła o pomoc dla Tatu. 

Kabula poprosiła mnie o pomoc dla innej dziewczynki. Chciała, żeby też miała taką szansę jak ona. Dlatego mogę teraz w końcu przyznać, że od stycznia, czyli od roku Kabula ma taką siostrę. Trzymałyśmy to z Kabulą dla siebie. To była nasza tajemnica - powiedziała podczas wizyty w programie śniadaniowym.

W jednym z ostatnich odcinków programu "Kobieta na krańcu świata" dowiedzieliśmy się od Kabuli więcej na temat adoptowanej córki podróżniczki.

Zobacz także: Wojciechowska przyznała się do traumy z dzieciństwa: "Przeżyłam bicie po rękach linijką, szarpanie za ucho do krwi"

Tatu jest młodsza ode mnie o dwa lata. Czasami, gdy idziemy razem ludzie myślą, że jesteśmy bliźniaczkami. Wszystko robimy razem. Uczymy się razem, sprzątamy razem. Motywuje mnie do tego, żeby skończyć szkołę i iść na studia - powiedziała w programie Kabula.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Będziecie zaskoczeni, jak zmieniły się jedne z najbardziej znanych gwiazd show-biznesu! Niektóre z nich schudły i nauczyły się lepiej malować, a inne odwiedziły chirurga plastycznego. Na pewno będziecie w szoku po zobaczeniu tych zdjęć.   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów