Martyna Wojciechowska krytykuje koleżanki z branży: "Przeżywamy atak klonów"

Hanna Skowron 17.12.2018
Martyna Wojciechowska
Fotografia: Instagram.com/martyna.world

Dziennikarka wyznała, co sądzi o zabiegach medycyny estetycznej.

Martyna Wojciechowska do tej pory podczas wywiadów unikała jak ognia niewygodnych tematów i krytykowania innych. To właśnie dzięki temu od lat cieszy się nieskazitelnym wizerunkiem. Tym razem jednak prowadząca program "Kobieta na krańcu świata" zrobiła wyjątek i szczerze powiedziała o tym, co myśli na temat podejścia swoich koleżanek do kwestii poprawiania urody.

Martyna Wojciechowska o polskich gwiazdach i poprawianiu urody

Martyna Wojciechowska twierdzi, że najpiękniejsze kobiety, to te, które są szczęśliwe. W wywiadzie dla serwisu "Plejada" Martyna wyznała, że jest przeciwna sztucznemu poprawianiu urody i otwarcie skrytykowała swoje koleżanki po fachu, które nałogowo poddają się zabiegom:

Mam wrażenie, że w naszym show-biznesie powoli przeżywamy "atak klonów". Niektóre moje koleżanki po fachu trudno już poznać. Wiele jest do siebie tak podobnych, że się muszę długo zastanowić, jak ma na imię, bo nie jestem przekonana, czy to na pewno ona, bo te duże usta, ostrzyknięte policzki...

Dziennikarka opowiedziała też, co robi, że mimo upływu lat wciąż świetnie wygląda:

Każda kobieta, która jest szczęśliwa, wygląda jak miliony dolarów. Chciałabym pozostać sobą, w ramach zdrowego rozsądku: dobrze się odżywiam, stosuję dobre kosmetyki, czasem nakładam maseczki na twarz.

Co sądzicie na temat urody Martyny?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Będziecie zaskoczeni, jak zmieniły się jedne z najbardziej znanych gwiazd show-biznesu! Niektóre z nich schudły i nauczyły się lepiej malować, a inne odwiedziły chirurga plastycznego. Na pewno będziecie w szoku po zobaczeniu tych zdjęć.   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów