Martyna Wojciechowska dostała wyjątkowe życzenia na Dzień Matki. Można się wzruszyć

Emilia Klima 26.05.2017
Martyna Wojciechowska z córką
Fotografia: Facebook.com/martyna.world

Podróżniczka pochwaliła się na Facebooku życzeniami, jakie na Dzień Matki złożyła jej córka. 

Martyna Wojciechowska wychowuje 9-letnią córkę Marysię. Jest to owoc związku z podróżnikiem Jerzym Błaszczykiem. Para rozstała się w 2009 roku i od tamtej pory dzieliła opieką na dzieckiem. Podróżnik w 2016 przegrał walkę z rakiem. Wojciechowska w jednym z wywiadów przyznała, że samotne macierzyństwo jest trudniejsze niż zdobycie Kilimandżaro, ale dzięki temu ma wyjątkową więź z córką. Świadczyć mogą o tym życzenia, jakie dostała od niej na Dzień Matki. Podróżnika podzieliła się ich treścią na Facebooku.

Kochana Mamusiu, jesteś najlepszą Mamą na świecie! Pomagasz mi w każdych sytuacjach, a jak się przewrócę, to mi pomożesz. Przytulisz gdy się przestraszę, jesteś gotowa na każdą sytuację!!! Nigdy się nie poddajesz. To w Tobie cenię i dziękuję za wszystko. Czy wybaczysz mi nasze sprzeczki? Kocham Cię!!! - napisała córka podróżniczki.

Martyna Wojciechowska mamą została w wieku 34 lat. W rozmowie z "Galą" przyznała, że przyjście na świat córki uznała za cud.

Po chorobie i operacjach z młodości szanse na dziecko były na poziomie błędu statystycznego. Dlatego wierzę, że z Tatą Marysi spotkaliśmy się po to, żeby mieć tak wspaniałą córkę. Patrzę w te jej błękitne oczy i wiem, że miało to większy sens - mówiła w 2010 roku.

Widać, że życzenia córki na Dzień Matki zrobiły na podróżniczce spore wrażenie. Wcale się nie dziwimy. A Martynie i wszystkim mamom życzymy w ich dniu wszystkiego dobrego :-)

Martyna Wojciechowska pokazała życzenia od córki
Fotografia: Facebook.com/martyna.world
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów