Martyna Gliwińska zdradziła płeć dziecka? Wszystko na to wskazuje!

Zuzanna Morska 15.11.2019
Martyna Gliwińska
Fotografia: instagram.com/martyna.gliwinska

Gliwińska zareagowała na komentarz obserwatorki pod jednym z ostatnich zdjęć. W ten sposób zdradziła płeć dziecka?

Niedawno Polskę obiegła informacja o tym, że była partnerka Jarosław Bieniuka jest w ciąży. Martyna Gliwińska udzieliła wywiadu tygodnikowi "Na Żywo", w którym przyznała, że spodziewa się dziecka. Jednocześnie podkreśliła też, że będzie je wychowywać sama.

Bieniuk nie krył zaskoczenia w związku z wypowiedzią byłej partnerki. Nie wiadomo, czy w końcu doszli do porozumienia. Jedno jest pewne - Gliwińska zamieszcza ostatnio w sieci sporo zdjęć, na których widać jej rosnący ciążowy brzuszek. Wygląda na to, że zdradziła także płeć dziecka!

Martyna Gliwińska zdradziła płeć dziecka?

Gliwińska pochwaliła się ostatnio w sieci zdjęciem, na którym widać jej ciążowy brzuszek. Gwiazda ma na sobie dżinsowy kombinezon spięty paskiem, który uwydatnia krągłości.

Pod zdjęciem Martyny pojawiło się wiele komentarzy. Jeden z nich szczególnie zainteresował resztę obserwatorów projektantki wnętrz.

Pięknie pani wygląda. Babka wróży, że chłopak - skomentowała jedna internautka.

I choć Gliwińska nie odpowiedziała na tę wypowiedź, wykonała jeden mały gest, który może potwierdzać, że fanka ma rację. Gwiazda "polubiła" ten komentarz.

Myślicie, że rzeczywiście spodziewa się chłopca?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                              

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów