Martyna Gliwińska pokazała pokój dla dziecka. Fani zachwyceni

Maria Karolewska 18.11.2019
Martyna Gliwińska pokazała zdjęcie pokoju dziecka.
Fotografia: Instagram/martyna.gliwinska

Martyna Gliwińska spodziewa się dziecka. Była partnerka Jarosława Bieniuka zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcia wystroju wnętrz dziecięcego pokoju.

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk spodziewają się dziecka. Była partnerka piłkarza przekazała w mediach, że już niedługo na świecie pojawi się ich wspólne potomstwo. Kobieta zarzuciła Bieniukowi, że nie chce on przyjąć roli ojca, ten zaś odpowiedział, że sytuacja jest skomplikowana, jednak obydwoje starają się "to poukładać".

Martyna Gliwińska pokazała zdjęcie pokoju dziecka

W ostatnich dniach emocje trochę opadły i w mediach pojawia się coraz mniej informacji na temat związku Bieniuka i Gliwińskiej. Martyna jest za to bardzo aktywna na Instagramie - ostatnio opublikowała zdjęcia, które zaskoczyły i zauroczyły internautów.

Dziś coś dla przyszłych rodziców! Pamiętajcie, że pokoik dla Waszego dziecka nie musi być różowy, landrynkowy, w koronki i falbanki (choć może, kwestia fantazji)! Wasze dziecko to mały człowiek, który też doceni dobry design - napisała w opisie pod zdjęciem.

Na fotografiach widzimy różne wystroje w pokojach dziecięcych. Mimo typowych atrybutów dla niemowlaka, jak łóżeczko czy przewijak, wnętrze jest eleganckie i stylowe.

Martyna Gliwińska zajmuje się projektowaniem wnętrz, więc nic dziwnego, że takie zdjęcie znalazło się na jej profilu. Internauci zastanawiają się jednak, czy na którymś z ujęć widzimy pokój jej własnego dziecka.

Jak wam się podoba?

Zobacz także: Bieniuk potwierdził ciążę Gliwińskiej? Jest komentarz piłkarza

Sprawdź, czy jesteś nadopiekuńczą mamą. Odpowiedz na kilka pytań w naszym quizie.

Młoda matka przytula swoją córkę.
Rozwiąż quiz

Czy jesteś nadopiekuńczą mamą?

Młoda matka przytula swoją córkę.

1. Twoja najmłodsza pociecha jest:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów